Get Adobe Flash player
W trosce o bezpieczeństwo, zwracamy się z prośbą do wszystkich uczestników uroczystości religijnych o konsekwentne stosowanie się do aktualnych zaleceń sanitarnych. W sposób szczególny prosimy o zasłanianie ust i nosa lub zachowanie dystansu 2 metrów od innych uczestników zgromadzenia. Bóg zapłać.

legion 14"Jesteście ruchem ludzi świeckich, którzy wiarę pragną uczynić przewodnim motywem swego życia, aż do osiągnięcia indywidualnej świętości".
             Słowo Jana Pawła II do Legionu Maryi

27 października 2019 r. gościliśmy w naszym kościele na każdej Mszy św. członków Legionu Maryi działających w diecezji sandomierskiej wraz z ks. Rafałem Cudziło - opiekunem duchowym Legionu Maryi, którzy zapraszali do wstąpienia w szeregi Legionu Maryi. Ponownie 3 listopada gościliśmy członków Tarnobrzeskiego Komicjum Legionu. Powyższe wizyty zaowocowały zgłoszeniem się kilku osób chętnych do wstąpienia w szeregi żołnierzy Maryi.

W niedzielę 10 listopada 2019 r. po Mszy św. o godz. 10.00 w Domu Parafialnym odbyło się spotkanie organizacyjne Legionu Maryi.
Na spotkaniu siostra Kazimierza Malinowska, prezydent komicjom Tarnobrzeg omówiła sprawy organizacyjne związane z formacją duchową zgłoszonych osób i przygotowaniem ich do złożenia przyrzeczenia.

Okres formacji duchowej będzie trwał przez 3 miesiące i odbywał się na cotygodniowych spotkaniach prowadzonych przez członków Legionu Maryi z Komicjum Legionu w Tarnobrzegu.

Zapraszamy osoby chętne, które czują się osobiście powołane do szerzenia i rozniecania wiary poprzez rozwój lub odnowę pobożności maryjnej do wstąpienia w szeregi Legionu Maryi.

Czekamy na członków Legionu Maryi w naszej parafii, na ludzi pragnących służyć Bogu i Kościołowi, na miarę swoich możliwości i umiejętności.

Kolejne spotkanie formacyjne w niedzielę 17 listopada 2019 r. po Koronce do Miłosierdzia Bożego (około 15.30) w Domu Parafialnym.
Zapraszamy.

Najnowsza fotogaleria

Odzwiedzający

Odwiedza nas 252 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Zmień wygląd strony

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.