Parafia Miłosierdzia Bożego w Tarnobrzegu

adoracjaW piątek 24 kwietnia 2020 r. Mszą św. o godz. 18.00 rozpoczęła się w naszym kościele nocna adoracja Najświętszego Sakramentu. O godz. 20:30 ks. proboszcz Jan Zając odmówił wspólnie z wiernymi zebranymi w kościele część bolesną różańca świętego. O 21.00 został odśpiewany Apel Jasnogórski. Na koniec modlono się koronką do Miłosierdzia Bożego. Po Apelu Jasnogórskim parafianie indywidualnie trwają przed Panem Jezusem obecnym w Hostii w modlitwie uniżenia. Kościół przez całą noc będzie otwarty.  W sobotę 25 kwietnia 2020 r. Mszą św. o godz. o godz. 7:00 zakończy się nocna adoracja Najświętszego Sakramentu.

Odzwiedzający

Odwiedza nas 112 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Zmień wygląd strony

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.