1. Dziś o godz. 15:00 Godzina Miłosierdzia, o godz. 17:30 nieszpory. Dziś odpust w Wielowsi, suma o godz. 10:30.

2. Za tydzień o godz. 10:00 Msza św. w intencji studentów i społeczności akademickiej z okazji Inauguracji Roku Akademickiego Państwowej Uczelni Zawodowej im. prof. Stanisława Tarnowskiego w Tarnobrzegu, po Mszy św. spotkanie młodzieży kl. VIII Szkoły Podst., oraz poświęcenie i wręczenie różańców dzieciom pierwszokomunijnym.

3. We wtorek po Mszy św. wieczornej nowenna do św. Józefa.

4. W środę o podjęcie adoracji prosimy siostry z Róży Matki Bożej Anielskiej.

5. Bóg zapłać tym, którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy Rodzinom mieszkającym przy ul. Kruczej i W Margaretkach. Pierwsze sprzątanie w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.

6. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w poniedziałek – św. Hieronima, kapłana i doktora Kościoła, we wtorek – św. Teresy od Dzieciątka Jezus, dziewicy i doktora Kościoła, w środę – św. Aniołów Stróżów, w czwartek – I czwartek miesiąca, w piątek – św. Franciszka z Asyżu i I piątek miesiąca od godz. 17:15 spowiedź św., w sobotę - św. s. Faustyny Kowalskiej, na każdej Mszy św. ucałowanie relikwii, I sobota miesiąca, od godz. 9:00 odwiedziny chorych.

7. We wtorek rozpoczynamy miesiąc październik poświęcony modlitwie różańcowej. Bardzo serdecznie zapraszamy na nabożeństwa różańcowe codziennie o godz. 17:30. Dzieci będą otrzymywać pamiątkowe obrazki. Rodziców prosimy aby zatroszczyli się o ich udział w modlitwie różańcowej.

8. W sobotę 5 października w Staszowie odbędzie się Diecezjalna Pielgrzymka Róż Różańcowych. Uroczystości rozpoczną się o godz. 10:00 a zakończą o 11:30 Mszą św. sprawowaną przez J. E. Ks. Bp. Krzysztofa Nitkiewicza. Organizujemy wyjazd. Zapisy do środy.

9. Jest do nabycia prasa katolicka. Zachęcamy serdecznie do nabywania i lektury.

10. Parafia Chrystusa Króla organizuje wyjazd dla kobiet na Ogólnopolską Pielgrzymkę Kobiet na Jasną Górę w sobotę 19 października br. Koszt uczestnictwa wynosi 50 zł. Szczegóły na plakacie.

11. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia. Szczęść Boże.