1. Dziś obchodzimy III Światowy Dzień Ubogich, po Mszy św. o godz. 10:00 spotkanie młodzieży kl. VI Szkoły Podst., a za tydzień spotkanie rodziców i dzieci kl. III Szkoły Podst., o godz. 15:00 Godzina Miłosierdzia, a o godz. 17:30 nabożeństwo różańcowe za zmarłych.

2. We wtorek po Mszy św. wieczornej nowenna do św. Józefa.

3. W środę o podjęcie adoracji prosimy siostry z Róży MB Fatimskiej.

4. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w poniedziałek – bł. Karoliny Kózkówny, dz. m., we wtorek – bł. Salomei, zakonnicy, w środę – św. Rafała Kalinowskiego, w czwartek – Ofiarowania NMP, w piątek – św. Cecylii, patronki muzyki kościelnej, składamy najserdeczniejsze życzenia Chórowi Parafialnemu i panu Organiście.

5. Bóg zapłać tym, którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy Rodzinom mieszkającym przy ul. Jabłoniowej. Pierwsze sprzątanie w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.

6. Jest do nabycia prasa katolicka i nowy numer gazetki parafialnej „Promień Miłosierdzia”. Zachęcamy serdecznie do nabywania i lektury.

7. W dniu 1/2 grudnia br. odbędzie się na Jasnej Górze nocne czuwanie parafii dekanatu Tarnobrzeg w intencji powołań kapłańskich i zakonnych. Wyjazd autokarem w niedzielę o godz. 16.00, powrót w poniedziałek rano. Koszt 30 zł. Zapraszamy do udziału w tym czuwaniu. Zapisy w zakrystii do 24 listopada.

8. Marszu Mężczyzn odbędzie się w uroczystość Chrystusa Króla. Wyjście z przed figury NSPJ na Serbinowie o godz. 11.00 i przejście do parafii Chrystusa Króla na godz. 12.00.

9. W dniach od 29 listopada do 1 grudnia br. odbędą się rekolekcje dla młodzieży męskiej w Wyższym Seminarium Duchownym w Sandomierzu. Szczegółowe informacje na stronie internetowej i profilu facebookowym.

10. Na Serbinowie spotkanie w ramach Seminarium dla Małżonków. Spotkania odbywają się w trzecie wtorki każdego miesiąca o godz. 19:00.

11. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia. Szczęść Boże.