1. Dziś ostatnia niedziela roku liturgicznego, patronalne święto Akcji Katolickiej, Wspólnoty dla Intronizacji NSPJ i Liturgicznej Służby Ołtarza. Po każdej Mszy św. odnowienie Aktu Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana.

2. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 10:00 spotkanie rodziców dzieci kl. III Szkoły Podstawowej, a za tydzień spotkanie młodzieży kl. VIII Szkoły Podstawowej, o godz. 15:00 Godzina Miłosierdzia, a o godz. 17:30 nabożeństwo różańcowe za zmarłych.

3. Dzisiaj jest prowadzona zbiórka do puszek na rzecz pomnika śp. Ks. Prałata Michała Józefczyka.

4. Dziś „VIII Marsz Mężczyzn” wyruszy o godz. 11:00 z pod figury Chrystusa Króla na Serbinowie do kościoła Chrystusa Króla, gdzie dziś jest odpust.

5. W środę o podjęcie adoracji prosimy siostry z Róży Matki Bożej Licheńskiej.

6. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w poniedziałek – św. Katarzyny dziewicy i męczennicy, w czwartek – o godz. 21:00 Apel Jasnogórski, w sobotę – święto św. Andrzeja Apostoła.

7. Bóg zapłać tym którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy Rodzinom mieszkającym przy ul. Dzikowskiej i Żabiej. Pierwsze sprzątanie w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.

8. Jest do nabycia prasa katolicka. Zachęcamy serdecznie do nabywania i lektury.

9. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia. Szczęść Boże.

Akt Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana.
Odpowiadając na Twą miłość Panie, wyznaję: Jezu, jesteś Królem! Jezu, jesteś moim królem! Daj mi poznać wolę Twoją, Panie! Oto jestem!