1. Dziś po Mszy św. o godz. 10:00 poświęcenie medalików dzieciom kl. III i spotkanie młodzieży kl. VII Szkoły Podstawowej, a za tydzień spotkanie młodzieży kl. VI. Po Mszy św. o godz.11:30 Godzina Łaski, o godz. 15:00 Godzina Miłosierdzia, o godz. 17:30 nabożeństwo. Dziś dzień modlitw za Kościół na Wschodzie i zbiórka do puszek jako pomoc materialna.

2. W naszym kościele w adwencie w dni powszednie Msze św. są; o godz. 7:00 Msza św. adwentowa, a o godz. 18:00 roratnią. Dzieci na roraty zapraszamy z lampionami, tradycyjnie po roratach będą otrzymywały pamiątkowe obrazki i losowały figurkę Matki Bożej.

3. Są do nabycia świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom Caritas. Taka świeca na naszym stole wigilijnym będzie widocznym znakiem więzi z tymi, którzy potrzebują naszej pomocy. Święcę z ubiegłego roku zanosimy na grób naszych bliskich zmarłych, jako znak duchowej łączności rodzinnej w święta Bożego Narodzenia.

4. We wtorek po Mszy św. wieczornej nowenna do św. Józefa.

5. W środę o podjęcie adoracji prosimy siostry z Róży MB Ostrobramskiej.

6. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w czwartek – NMP z Guadalupe, w piątek –św. Łucji dz. i m. i 38 r. wprowadzenia stanu wojennego, w sobotę – św. Jana od Krzyża, kapłana i doktora Kościoła.

7. Spowiedź adwentowa w naszej parafii odbędzie się 18 grudnia (tj. środa) od godz. 9:30 do 11:30 i od 15:30 do 17:30. Już dziś zaplanujmy swój udział w adwentowej spowiedzi św.

8. Dziękujemy tym, którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy wszystkim rodzinom mieszkającym przy ul. Konf. Dzikowskiej 8 klatka 1, 2 i 3. Pierwsze sprzątanie w poniedziałek po Mszy św.

9. Jest do nabycia prasa katolicka. Zachęcamy serdecznie do nabywania i lektury.

10. Pod chórem będzie stał kosz „Dobrego serca” do którego można składać produkty żywnościowe dla potrzebujących na nadchodzące święta.

11. Za tydzień Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy w Tarnobrzegu będzie sprzedawał ozdoby świąteczne. Środki ze sprzedaży zostaną przekazane na rzecz niepełnosprawnych podopiecznych tego ośrodka.

12. W najbliższą środę 11 grudnia odbędzie się w parafii św. Barbary spotkanie KCPR naszego dekanatu.

13. W trzeci wtorek miesiąca o godz. 19.00 w parafii na Serbinowie odbędzie się kolejne spotkanie w ramach Seminarium dla Małżonków.

14. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny i jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia. Szczęść Boże.