1. Dzisiaj kończy się w liturgii Okres Bożego Narodzenia. Jednak, zgodnie z polską tradycją, świąteczny wystrój i kolędy będą nam towarzyszyć do 2 lutego.

2. Dziś na Mszy św. o godz. 15:00 Godzina Miłosierdzia, a o godz. 17:30 nieszpory. Zachęcamy serdecznie do wspólnej modlitwy.

3. We wtorek po Mszy św. wieczornej nowenna do św. Józefa.

4. W środę o podjęcie adoracji prosimy siostry z Róży Matki Bożej Ostrobramskiej.

5. Bóg zapłać tym, którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy wszystkim Rodzinom mieszkającym przy ul. Polnej. Pierwsze sprzątanie w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.

6. Jest do nabycia prasa katolicka i nowy numer gazetki parafialnej „Promień Miłosierdzia”. Zachęcamy serdecznie do nabywania i lektury.

7. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w środę – św. Hilarego, bpa i dK.

8. Trwają spotkania kolędowe codziennie od poniedziałku do soboty o godz. 18:00 Msza św. a po niej adoracja Najświętszego Sakramentu. Składamy serdeczne Bóg zapłać, za obecność i wspólną modlitwę, a także za Wasze świadectwo wiary i troskę o nasz kościół. Plan spotkań kolędowych na nadchodzący tydzień znajduje się na stronie internetowej i gazetce parafialnej.

9. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje imieniny, urodziny, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia. „Szczęść Boże”.

10. W ubiegłym tygodniu z naszej Wspólnoty parafialnej odeszli do Pana śp. +Wiesław Matug z ul. Marczaka 11 i śp. +Jan Puzio z ul. Wiejskiej. Pomódlmy się o wieczne zbawienie dla Nich. Wieczny odpoczynek …