1. Dzisiaj w Warszawie w świątyni Opatrzności Bożej o godz. 12:00 beatyfikacja Stefana Kard. Wyszyńskiego Prymasa Polski i Matki Elżbiety Róży Czackiej, prośmy o błogosławione owoce tej beatyfikacji.

2. Dziś po Mszy św. o godz.10:00 spotkanie młodzieży kl. VII Szkoły Podstawowej, a za tydzień spotkanie młodzieży kl. VI Szkoły Podstawowej. Dziś o godz. 15:00 Godzina Miłosierdzia, o godz. 17:30 nieszpory.

3. Dziś zbiórka do puszki na Ziemię Świętą.

4. Dziś o godz. 12:30 u OO. Dominikanów uroczysta suma z racji rocznicy koronacji cudownego Obrazu Matki Bożej Dzikowskiej.

5. W środę o podjęcie adoracji prosimy siostry z Róży Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

6. Bóg zapłać tym którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy Rodzinom mieszkającym przy ul. Marczaka 11 klatka 7 i 8. Pierwsze sprzątanie we wtorek po Mszy św. wieczornej.

7. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w poniedziałek – św. Jana Chryzostoma bpa i dK. Po Mszy św. wieczornej nabożeństwo fatimskie, we wtorek – święto Podwyższenia Krzyża św., w środę – NMP Bolesnej, w czwartek – św. Męczenników: Korneliusza, papieża i Cypriana, bpa, w piątek – św. Zygmunta Szczęsnego Felińskiego i 82. rocznica agresji sowieckiej na Polskę, w sobotę – święto św. Stanisława Kostki, Patrona Polski oraz dzieci i młodzieży. Na Mszy św. o godz. 18:00 poświęcenie tornistrów dzieci kl. I Szkoły Podstawowej.

8. Jest do nabycia prasa katolicka. Zachęcamy serdecznie do nabywania i lektury.

9. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia. Szczęść Boże.