1. Dziś po Mszy św. o godz.10:00 spotkanie młodzieży kl. VII Szkoły Podstawowej, a za tydzień spotkanie młodzieży kl. VI Szkoły Podstawowej. Dziś o godz. 11:30 uroczysta Msza św. z okazji 50. rocznicy święceń kapłańskich Ks. Prałata Stanisława Wdowiaka, o godz. 15:00 Godzina Miłosierdzia, o godz. 17:30 nieszpory.

2. We wtorek 25. Rocznica Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa w wymiarze naszego miasta. W kościele na Serbinowie Msza św. dziękczynna o godz. 18:00 i przejście pod figurę Pana Jezusa.

3. W środę o podjęcie adoracji prosimy siostry z Róży Matki Bożej Nieustającej Pomocy. W tym dniu w kościele na Serbinowie z racji XII Tygodnia Wychowania o godz. 18:00 Msza św. w intencji wszystkich wychowawców: rodziców, nauczycieli, katechetów. Po Mszy św. wykład pt. „Wychowanie do mądrego korzystania z mediów społecznościowych”. Serdecznie zapraszamy.

4. Bóg zapłać tym którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy Rodzinom mieszkającym przy ul. Konfederacji Dzikowskiej 26. Pierwsze sprzątanie w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.

5. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w poniedziałek – Najświętszego Imienia Maryi i pierwsza rocznica beatyfikacja Stefana Kard. Wyszyńskiego Prymasa Polski i Matki Elżbiety Róży Czackiej, we wtorek – św. Jana Chryzostoma bpa i doktora Kościoła. Po Mszy św. wieczornej nabożeństwo fatimskie, w środę – święto Podwyższenia Krzyża św., w czwartek – NMP Bolesnej, w piątek – św. Męczenników: Korneliusza, pap. i Cypriana, bpa, w sobotę – św. Zygmunta Szczęsnego Felińskiego i 83. rocznica agresji sowieckiej na Polskę.

6. Jest do nabycia prasa katolicka. Zachęcamy serdecznie do nabywania i lektury.

7. Serdecznie zapraszamy na spotkanie Klubu Rodzica, które odbędzie się w najbliższy piątek 16 września o godz. 17:30 w budynku Administracji Osiedla „Dzików” ul. Tarnowskiego 1. Szczegóły na plakacie.

8. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia. Szczęść Boże.

9. W ubiegłym tygodniu z naszej Wspólnoty Parafialnej odszedł do Pana śp. +Mieczysław Janik z ul. Marczaka 9. Pomódlmy się o wieczne zbawienie dla niego. Wieczny odpoczynek …