1. Dziś po Mszy św. o godz. 10:00 spotkanie rodziców i dzieci z kl. III przygotowujących się do I Komunii św. Za tydzień spotkanie misyjne młodzieży kl. VIII, VII i VI Szkoły Podst., o godz. 11:30 poświęcenie i wręczenie różańców dzieciom pierwszokomunijnym. Dziś o godz. 15:00 Godzina Miłosierdzia, a o godz. 17:30 nieszpory.

2. W środę o podjęcie adoracji prosimy braci z Róży św. Józefa.

3. Bóg zapłać tym, którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy Rodzinom mieszkającym przy ul. Słomki 3 klatka 1 i 2. Pierwsze sprzątanie w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.

4. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: we wtorek – św. Wincentego a Paulo, z racji 100-lecia powstania parafii Ojców Dominikanów sympozjum zakończone Mszą Świętą o godz. 18.00 pod przewodnictwem Ks. Bpa Krzysztofa Nitkiewicza, w środę – św. Wacława, o godz. 21:00 Apel Jasnogórski, w czwartek – święto św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała, odpust w Wielowsi, w piątek – św. Hieronima, kapłana i doktora Kościoła, w sobotę – św. Teresy od Dzieciątka Jezus, dziewicy i doktora Kościoła, I sobota miesiąca, od godz. 9:00 odwiedziny chorych, o godz. 17:00 nabożeństwo pierwszosobotnie.

5. W sobotę rozpoczynamy miesiąc październik poświęcony modlitwie różańcowej. Bardzo serdecznie zapraszamy na nabożeństwa różańcowe codziennie o godz. 17:30. Dzieci będą otrzymywać pamiątkowe obrazki. Rodziców prosimy aby zatroszczyli się o ich udział w modlitwie różańcowej.

6. W sobotę 1 października w Radomyślu odbędzie się Diecezjalne Spotkanie Róż Różańcowych. Serdecznie zapraszamy do udziału w uroczystościach. Zapisy dzisiaj w zakrystii. Wyjazd o godz. 9:00 a powrót ok. godz. 14:00. O godz. 17:00 w Zamku Tarnowskich w Dzikowie promocja książki „W rytmie serca” poświęconej Księdzu Prałatowi Michałowi Józefczykowi. Książkę będzie można także nabyć w przyszłą niedzielę po każdej Mszy św. Koszt 20 zł.

7. Za tydzień w niedzielę 2 października – rozpoczęcie Misji świętych w naszej parafii. Przed nami najważniejszy czas jaki daje nam Pan Bóg obecny w Kościele. Misje św. mają na celu pobudzić wiernych do głębokiej wiara i gorliwej miłości do Boga. Prosimy, przyjdź, przyprowadź innych, sam skorzystaj i pomóż wątpiącym i zagubionym odnaleźć na nowo Chrystusa. Zapraszamy.

8. Jest do nabycia prasa katolicka. Zachęcamy serdecznie do nabywania i lektury.

9. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia. Szczęść Boże.