1. Dzisiaj w naszej parafii gościmy przedstawicieli WSD w Sandomierzu, naszą modlitwą i darem serca wspieramy seminarium i tych, którzy się przygotowują do kapłaństwa w tym i naszego parafianina Dominika Derenia. Po Mszy św. o godz. 1000 spotkanie młodzieży kl. I, II i III Gimnazjum, a o godz. 1730 nabożeństwo wypominkowe za zmarłych.
2. Dziś naszą modlitwą i ofiarą do puszek wspieramy organizację „Kościół w potrzebie”.
3. Trwa listopad, miesiąc szczególnej pamięci modlitewnej o zmarłych. W naszym kościele nabożeństwa z wypominkami za zmarłych są odprawiane codziennie o godz. 1730. Na stoliku pod chórem są wyłożone kartki na wypominki. Wpisujemy imiona naszych bliskich zmarłych za których będziemy się modlić w listopadzie. Zachęcamy również do zamawiania wypominek rocznych przed Mszą św. o godz. 1000 i 1130. Pamiętajmy o naszych zmarłych.

4. Jutro w poniedziałek 11 listopada obchodzimy 95 rocznicę odzyskania niepodległości po 123 latach niewoli. Msze św. w naszej świątyni tak jak w każdą niedzielę, o godz. 1130 będziemy się modlić w sposób szczególny za naszą Ojczyznę. Miejskie obchody Święta Niepodległości rozpoczną się Mszą św. o godz. 930 w kościele OO. Dominikanów.

5. W środę o podjęcie adoracji prosimy siostry z Róży MB Nieustającej Pomocy.
6. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w poniedziałek – św. Marcina, bpa i Święto Odzyskania Niepodległości, we wtorek – św. Jozafata, bpa i m. w środę – św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych męczenników Polski.
7. Dziękujemy tym, którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy wszystkim Rodzinom mieszkającym przy ul. Freyera i Rejtana. Pierwsze sprzątanie we wtorek po Mszy św. wieczornej.
8. Jest do nabycia prasa katolicka. Zachęcamy do nabywania i lektury.
9. W ostatnim tygodniu ofiarę na kościół złożyli: z ul. Kwiatowej – 40zł. Za wszystkie ofiary i ludzką życzliwość składamy serdeczne „Bóg zapłać”.
10. Organizujemy zbiórkę zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego na rzecz Stowarzyszenia Pomoc Kościołowi w Potrzebie. Zużyty sprzęt można składać na parkingu obok domu parafialnego po konsultacji z księdzem. Akcja potrwa do 25 listopada. Szczegóły na plakacie.
11. Organizujemy autokarową pielgrzymkę do Częstochowy dn. 30 listopada (tj. sobota). Wyjazd o godz. 800 a powrót po Apelu Jasnogórskim. Zapisy w zakrystii, koszt 45zł.
12. Młodzież Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 oraz uczniowie Szkoły Podstawowej nr 6 zapraszają na recital pt. „Wiara, nadzieja, miłość”, który odbędzie się 17 listopada o godz. 1600 w kościele św. Marii Magdaleny w Miechocinie. Szczegóły na plakacie.
13. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny i jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia.