Get Adobe Flash player
W trosce o bezpieczeństwo, zwracamy się z prośbą do wszystkich uczestników uroczystości religijnych o konsekwentne stosowanie się do aktualnych zaleceń sanitarnych. W sposób szczególny prosimy o zasłanianie ust i nosa lub zachowanie dystansu 2 metrów od innych uczestników zgromadzenia. Bóg zapłać.

modlitwa 01W sytuacji narastającego niepokoju o dalszy rozwój epidemii koronawirusa i przyszłości naszych rodzin włączyliśmy się w inicjatywę wspólnej modlitwy za naszą Ojczyznę i cały świat.
W środę 11 marca 2020 r. o godz. 20.00 zebraliśmy się w naszym kościele by modlić się do Trójcy Przenajświętszej i Niepokalanego Serca Najświętszej Marii Panny o powstrzymanie koronawirusa i ochronę naszych rodzin.

Po wystawieniu Najświętszego Sakramentu odmówiona została część chwalebna różańca świętego, koronka do Miłosierdzia Bożego, suplikacje i Apel Jasnogorski. Modliliśmy się do Pana Boga, aby ten czas próby, pewnego niebezpieczeństwa, zakończył się jak najszybciej. Modliliśmy o zdrowie dla osób chorych, za ich rodziny, modliliśmy się o cud zatrzymania epidemii koronawirusa.

Modlitwa o zaprzestanie rozprzestrzeniania

się epidemii koronawirusa.

Ojcze nasz, pełni ufności prosimy Ciebie,
aby koronawirus nie siał więcej zniszczeń
i aby udało się jak najszybciej opanować epidemię.

Prosimy, abyś przywrócił zdrowie zakażonym
i pokój miejscom, do których koronawirus już dotarł.

Przyjmij tych, którzy zmarli na skutek tej choroby,
pociesz ich rodziny.

Wspieraj i chroń personel medyczny zwalczający wirus,
inspiruj i błogosław tym, którzy starają się opanować sytuację.

Panie Jezu, lekarzu naszych dusz i ciał.
czujemy się bezradni
w tej sytuacji ogólnoświatowego zagrożenia,
ale ufamy Tobie,
udziel nam pokoju i zdrowia.

Matko Boża, chroń nas i opiekuj się nami,
prowadź nas w miłości do Twojego Syna, Jezusa.

Amen.

Najnowsza fotogaleria

Odzwiedzający

Odwiedza nas 340 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.