brama stale 03W piątek 9 września przybyła do nas pielgrzymka z parafii Stale z gminy Grębów by wspólnie całą wspólnotą parafialną przekroczyć Bramę Miłosierdzia w naszym Kościele Stacyjnym. Ks. proboszcz Jan powitał parafian z kościoła pw. Świętej Teresy z Avilla w Stalach, którzy przybyli wraz ze swoimi duszpasterzami ks. kan. dr Jerzym Bisztygą – proboszczem i ks. Markiem Tkaczem – wikariuszem.

Zaprosił ich przed oblicze Matki Bożej Niepokalanej na krótką modlitwę. Następnie wszyscy wspólnie przekroczyli Bramę Miłosierdzia i udali się na Godzinę Miłosierdzia. Następnie została odprawiona Msza św. koncelebrowana, na której homilię wygłosił ks. proboszcz Jerzy Bisztyga. Na zakończenie Eucharystii, ksiądz proboszcz Jan Zając podziękował zebranym za przybycie do naszej świątyni i zaprosił pielgrzymów ze Stalów do naszej świątyni na kolejne Godziny Miłosierdzia.

Ks. kan. dr. Jerzy Bisztyga podziękował kustoszowi sanktuarium ks. Janowi Zającowi za bardzo serdeczne i ciepłe przyjęcie ich pielgrzymki w naszym Kościele Stacyjnym.