brama nauczyciele 11W sobotę 15 października 2016 r. o godzinie 12.00 miało miejsce na uroczyste przejście przez Bramę Miłosierdzia Nauczycieli, Profesorów i Pracowników Oświaty z okazji Dnia Komisji Edukacji Narodowej. Ksiądz Piotr Gaj przywitał wszystkich przybyłych na Godzinę Miłosierdzia i zaprosił ich przed figurę MB Niepokalanej by po krótkiej modlitwie i poleceniu się opiece Matce Bożej w opiekę przejść przed Kościół Stacyjny.

Nauczyciele, Profesorowie i Pracownicy Oświaty na czele z Dyrektorami Szkoły Podstawowej Nr 9 w Tarnobrzegu uroczyście przeszli przez Bramę Miłosierdzia. W kościele została odmówiona Koronka i Litania do Miłosierdzia Bożego. Po Godzinie Miłosierdzia ks. Piotr poprosił wszystkich o pozostanie na występie dzieci z naszej szkoły osiedlowej.