Get Adobe Flash player

pielgrzymka1„Wielbi dusza moja Pana” – to hasło pod jakim w sobotę 4 sierpnia 2018 roku wyruszyła XXXV Piesza Pielgrzymka ze Stalowej Woli na Jasną Górę.
Przed wyruszeniem w drogę grupy kilkuset pątników o godzinie 6:30 została odprawiona Msza Święta koncelebrowana pod przewodnictwem ks. bp. Edwarda Frankowskiego z udziałem m.in. proboszcza Jana Zająca. Ksiądz Biskup Edward prosił Boga o opiekę nad pątnikami by szczęśliwie dotarli do Maryi. Na rogatkach miasta biskup Edward Frankowski błogosławił pątników, a kapłan z parafii Trójcy Przenajświętszej kropił ich wodą święconą.

Czytaj więcej...

Na stronie dodano możliwość zmiany wyglądu strony

W prawym menu na dole strony znajduje się moduł do zmiany wyglądu strony. Wystarczy, że z listy rozwijanej wybierzesz odpowiadający ci szablon, włączysz "Przełącz" i możesz już oglądać witrynę w wersji jaką lubisz. Przed przełączeniem witryny na inny szablon należy nacisnąć "Wyczyść" aby pozbyć się historii przeglądanych podstron z poprzedniego koloru.

crow_MB_2018_brown

crow_MB_2018_red

Czytaj więcej...

nab faimskieW deszczową aurę po Mszy św. wieczornej o godz. 18.00 wyruszyła uliczkami naszego osiedla procesja z figurą Matki Bożej Fatimskiej. To nabożeństwo ma charakter wynagradzający Niepokalanemu Sercu Maryi za zniewagi wyrządzone przez ludzi. Tym, którzy będą je z wiarą praktykować, Maryja obiecała zbawienie.

Czytaj więcej...

maz i zonaW piątek 13 lipca 2018 r. po raz trzeci w dzień zawarcia małżeństwa rodziców Świętej Tereski od Dzieciątka Jezus, także świętych: Zeli i Ludwika Martin obchodziliśmy Dzień Męża i Żony. Święto było okazją do radosnego przeżywania złożenia przysięgi małżeńskiej przed Bogiem.

Czytaj więcej...

Najnowsza fotogaleria

Odzwiedzający

Odwiedza nas 221 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Zmień wygląd strony

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.