antoniKsiądz Senior Antoni Sanecki obchodził po raz pierwszy swoje imieniny w naszej wspólnocie parafialnej. Stąd też w intencji Solenizanta została odprawiona Msza św. o godz. 18.00, podczas której ks. proboszcz Jan złożył ks. Antoniemu życzenia a zarazem wyrazy wdzięczności i podziękowania za jego posługę kapłańską w naszym kościele.

Po Mszy św. przedstawicielki mediów parafialnych i nieformalnej grupy turystyczno-pielgrzymkowej działającej w parafii w imieniu całej wspólnoty parafialnej złożyły księdzu  Antoniemu  serdeczne  życzenia  wielu  sukcesów na emerytalno-zawodowej, samych pięknych dni w naszej parafii, zdrowia, obfitości łask Bożych oraz opieki Matki Bożej.
Ks. Antoni podziękował wszystkim za życzenia i wyraził swoje zadowolenie, że właśnie w parafii Miłosierdzia Bożego może przeżywać swoją pogodną „starość”.