Get Adobe Flash player

1. Dziś po Mszy św. o godz. 10:00 poświęcenie medalików dzieciom kl. III i spotkanie młodzieży kl. VII Szkoły Podstawowej, a za tydzień spotkanie młodzieży kl. VI. Po Mszy św. o godz.11:30 Godzina Łaski, o godz. 15:00 Godzina Miłosierdzia, o godz. 17:30 nabożeństwo. Dziś dzień modlitw za Kościół na Wschodzie i zbiórka do puszek jako pomoc materialna.

2. W naszym kościele w adwencie w dni powszednie Msze św. są; o godz. 7:00 Msza św. adwentowa, a o godz. 18:00 roratnią. Dzieci na roraty zapraszamy z lampionami, tradycyjnie po roratach będą otrzymywały pamiątkowe obrazki i losowały figurkę Matki Bożej.

3. Są do nabycia świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom Caritas. Taka świeca na naszym stole wigilijnym będzie widocznym znakiem więzi z tymi, którzy potrzebują naszej pomocy. Święcę z ubiegłego roku zanosimy na grób naszych bliskich zmarłych, jako znak duchowej łączności rodzinnej w święta Bożego Narodzenia.

4. We wtorek po Mszy św. wieczornej nowenna do św. Józefa.

5. W środę o podjęcie adoracji prosimy siostry z Róży MB Ostrobramskiej.

Czytaj więcej...

1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. Po każdej Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu. Ofiary złożone na tacę są przeznaczone na cele parafialne. Za wszystkie ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać”. Dziś także I niedziela adwentu. Początek nowego roku liturgicznego. W naszym kościele w dni powszednie Msze św. są o godz. 7:00 Msza św. adwentowa, a o godz. 18:00 roratnia. Dzieci na roraty zapraszamy z lampionami, tradycyjnie po roratach będą otrzymywały pamiątkowe obrazki, prosimy też o przygotowanie podpisanych serduszek, do losowania figury Matki Bożej.

2. Dziś po Mszy św. o godz. 10:00 spotkanie młodzieży kl. VIII Szkoły Podstawowej, a za tydzień spotkanie młodzieży kl. VII Szkoły Podst., o godz. 15:00 Godzina Miłosierdzia, o godz. 17:00 spotkanie Róż Różańcowych, a o godz. 17:30 nabożeństwo różańcowe.

3. „To jest Ciało Moje za życie świata”. Pod takim hasłem rozpoczynamy IV Kongres Eucharystyczny Diecezji Sandomierskiej.

4. Od dziś można nabywać świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom Caritas. Taka świeca na naszym stole wigilijnym będzie widocznym znakiem więzi z tymi, którzy potrzebują naszej pomocy.

Czytaj więcej...

1. Dziś ostatnia niedziela roku liturgicznego, patronalne święto Akcji Katolickiej, Wspólnoty dla Intronizacji NSPJ i Liturgicznej Służby Ołtarza. Po każdej Mszy św. odnowienie Aktu Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana.

2. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 10:00 spotkanie rodziców dzieci kl. III Szkoły Podstawowej, a za tydzień spotkanie młodzieży kl. VIII Szkoły Podstawowej, o godz. 15:00 Godzina Miłosierdzia, a o godz. 17:30 nabożeństwo różańcowe za zmarłych.

3. Dzisiaj jest prowadzona zbiórka do puszek na rzecz pomnika śp. Ks. Prałata Michała Józefczyka.

4. Dziś „VIII Marsz Mężczyzn” wyruszy o godz. 11:00 z pod figury Chrystusa Króla na Serbinowie do kościoła Chrystusa Króla, gdzie dziś jest odpust.

5. W środę o podjęcie adoracji prosimy siostry z Róży Matki Bożej Licheńskiej.

Czytaj więcej...

1. Dziś obchodzimy III Światowy Dzień Ubogich, po Mszy św. o godz. 10:00 spotkanie młodzieży kl. VI Szkoły Podst., a za tydzień spotkanie rodziców i dzieci kl. III Szkoły Podst., o godz. 15:00 Godzina Miłosierdzia, a o godz. 17:30 nabożeństwo różańcowe za zmarłych.

2. We wtorek po Mszy św. wieczornej nowenna do św. Józefa.

3. W środę o podjęcie adoracji prosimy siostry z Róży MB Fatimskiej.

4. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w poniedziałek – bł. Karoliny Kózkówny, dz. m., we wtorek – bł. Salomei, zakonnicy, w środę – św. Rafała Kalinowskiego, w czwartek – Ofiarowania NMP, w piątek – św. Cecylii, patronki muzyki kościelnej, składamy najserdeczniejsze życzenia Chórowi Parafialnemu i panu Organiście.

5. Bóg zapłać tym, którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy Rodzinom mieszkającym przy ul. Jabłoniowej. Pierwsze sprzątanie w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.

Czytaj więcej...

Najnowsza fotogaleria

Odzwiedzający

Odwiedza nas 150 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Zmień wygląd strony

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.