Get Adobe Flash player

1. Dzisiaj po Mszy św. o godz.10:00 spotkanie młodzieży kl. VI Szkoły Podstawowej, a za tydzień spotkanie rodziców i dzieci kl. III Szkoły Podstawowej. O godz. 15:00 Godzina Miłosierdzia, a o godz. 17:30 nieszpory.

2. W środę o podjęcie adoracji prosimy siostry z róży MB Anielskiej.

3. Bóg zapłać tym, którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy wszystkim Rodzinom mieszkającym przy ul. Marczaka 9 klatka 5 i 6. Sprzątanie tylko w sobotę po Mszy św. wieczornej.

4. Jest do nabycia prasa katolicka. Zachęcamy serdecznie do nabywania i lektury.

5. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w piątek – święto Katedry św. Piotra, Apostoła, w sobotę – św. Polikarpa.

Czytaj więcej...

1. Dzisiaj po Mszy św. o godz.10:00 spotkanie młodzieży kl. VII Szkoły Podstawowej, a za tydzień spotkanie młodzieży kl. VI Szkoły Podstawowej. O godz. 15:00 Godzina Miłosierdzia, a o godz. 17:30 nieszpory.

2. W środę o podjęcie adoracji prosimy braci z Róży św. Józefa.

3. Bóg zapłać tym, którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy wszystkim Rodzinom mieszkającym przy ul. Marczaka 9 klatka 3 i 4. Sprzątanie tylko w sobotę po Mszy św. wieczornej.

4. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w poniedziałek – XXVII Światowy Dzień Chorego, o godz. 15:00 Godzina Miłosierdzia, o godz. 15:15 Msza św. w intencji starszych i chorych z udzielenie sakramentem Namaszczenia Chorych. Zapraszamy starszych i chorych. O godz. 17:00 Msza św. pogrzebowa za śp. Ks. prałata Antoniego Saneckiego, pół godziny przed Mszą św. różaniec, nie będzie Mszy św. o godz. 18:00, w czwartek – święto św. Cyryla i Metodego, Patronów Europy, w piątek – bł. ks. Michała Sopoćki, po Mszy św. o godz. 18:00 ucałowanie relikwii błogosławionego.

Czytaj więcej...

1. Dzisiaj I niedziela miesiąca. Po każdej Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu, ofiary złożone na tacę są przeznaczone na cele parafialne. Za złożone ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać”. Po Mszy św. o godz.10:00 spotkanie młodzieży kl. III Gimnazjum i kl. VIII Szkoły Podstawowej, a za tydzień spotkanie kl. VII Szkoły Podstawowej, o godz.17:00 spotkanie Róż Różańcowych, a o godz. 17:30 nabożeństwo różańcowe. Na Mszy św. o godz. 18:00 poświęcenie jabłek. Już po raz siódmy będziemy świętować w naszej parafii „Błażejki”. Dziękujemy panu Stanisławowi za ofiarowanie na tę uroczystość owoców. Zapraszamy na tę uroczystość wszystkich, a szczególnie sadowników z owocami do poświęcenia.

2. W środę o podjęcie adoracji prosimy Siostry z Róży MB Ostrobramskiej.

3. Bóg zapłać tym, którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy wszystkim Rodzinom mieszkającym przy ul. Marczaka 9 klatka 1 i 2. Sprzątanie tylko w sobotę po Mszy św. wieczornej.

4. Jest do nabycia prasa katolicka. Zachęcamy serdecznie do nabywania i lektury.

Czytaj więcej...

1. Dzisiaj Parafialny Dzień Życia Konsekrowanego, modlimy się za osoby konsekrowane oraz o nowe powołania do życia zakonnego. Na Mszy św. o godz. 10:00 spotkanie dzieci kl. III Szkoły Podstawowej i ich rodziców, za tydzień spotkanie młodzieży kl. III Gimnazjum i kl. VIII Szkoły Podstawowej. O godz. 15:00 Godzina Miłosierdzia, a o godz. 17:30 nieszpory.

2. W środę o podjęcie adoracji prosimy siostry z Róży Matki Bożej Nieustającej pomocy.

3. Bóg zapłać tym, którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy wszystkim Rodzinom mieszkającym przy ul. Słomki 3 klatka 3, 4 i 5. Sprzątanie tylko w sobotę po Mszy św. wieczornej.

4. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w poniedziałek – św. Tomasza z Akwinu, kapłana i doktora Kościoła. O godz. 21:00 Apel Jasnogórski. Zachęcamy serdecznie do wspólnej modlitwy, w czwartek – św. Jana Bosko, w piątek – I piątku miesiąca, spowiedź św. od godz. 17:00, w sobotę – Święto Ofiarowania Pańskiego (Matki Bożej Gromnicznej), Msze św. o godz. 8:30, 15:30 i 18:00. Na każdej Mszy św. poświęcenie gromnic, jest to także I sobota miesiąca, od godz. 9:00 odwiedziny chorych.

Czytaj więcej...

Najnowsza fotogaleria

Odzwiedzający

Odwiedza nas 82 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Zmień wygląd strony

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.