Get Adobe Flash player

1. Dziś gościmy muzyków, którzy pracują w Teatrze Dramatycznym w Łucku na Ukrainie, cieszymy się z ich przybycia i uświetnienia liturgii śpiewem, po Mszy św. wesprzyjmy ich naszym darem serca.

2. Dziś o godz. 15:00 Godzina Miłosierdzia, o godz. 17:30 nieszpory.

3. W środę o podjęcie adoracji prosimy siostry z Róży MB Fatimskiej.

4. Bóg zapłać tym którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy Rodzinom mieszkającym przy ul. Wiejskiej 31 do końca. Pierwsze sprzątanie w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.

5. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: we wtorek – św. Bernarda, opata i dK, w środę – św. Piusa X, w czwartek – Najśw. Maryi Panny Królowej, w sobotę – św. Bartłomieja, Apostoła.

Czytaj więcej...

1. Dziś modlimy się w intencji nowych powołań kapłańskich do naszego Seminarium; gościmy profesora Seminarium Ks. dr Pawła Laska, który głosi w naszej parafii kazania, o godz. 15:00 Godzina Miłosierdzia, o godz. 17:30 nieszpory.

2. W środę o podjęcie adoracji prosimy siostry z Róży MB Anielskiej.

3. Bóg zapłać tym którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy Rodzinom mieszkającym przy ul. Wiejskiej 1 - 30. Pierwsze sprzątanie w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.

4. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: we wtorek – po Mszy św. wieczornej nabożeństwo fatimskie z procesją, w środę - św. Maksymiliana Marii Kolbego. Odpust w Żupawie, w czwartek – Uroczystość Wniebowzięcia NMP, Msze św. jak w każdą niedzielę. Na każdej Mszy św. błogosławieństwo ziół, kwiatów i owoców, a na Mszy św. o godz. 11:30 „Dożynki”, poświęcenie wieńca i po Mszy św. procesja z wieńcem dożynkowym, w sobotę – św. Jacka, odpust w Sielcu.

Czytaj więcej...

1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Po każdej Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu. Ofiary złożone na tacę są przeznaczone na cele parafialne. Za złożone ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać”.

2. Dziś o godz. 15:00 Godzina Miłosierdzia, o godz. 17:00 spotkanie Róż Różańcowych, a o godz. 17:30 nabożeństwo różańcowe i zmiana tajemnic różańcowych.

3. Dziś wyruszyła XXXVI Piesza Pielgrzymka ze Stalowej Woli na Jasną Górę, otoczmy pielgrzymów naszą modlitwą. Zachęcamy do udziału.

4. Rozpoczęliśmy miesiąc sierpień, miesiąc trzeźwości. Zachęcamy do podjęcia abstynencji i modlitwy o trzeźwość w rodzinach i narodzie.

5. W środę o podjęcie adoracji prosimy braci z Róży św. Józefa.

Czytaj więcej...

1. Dziś o godz. 15:00 Godzina Miłosierdzia, o godz. 17:30 nieszpory i litania do Krwi Chrystusa Pana, a o godz. 21:00 Apel Jasnogórski.

2. Dziś w kościele św. Barbary o godz. 19:00, odbędzie się spotkanie przed pielgrzymkowe dla uczestników Pieszej Pielgrzymki ze Stalowej Woli na Jasną Górę. Zapraszamy do udziału.

3. W środę o podjęcie adoracji prosimy siostry z Róży MB Ostrobramskiej.

4. Bóg zapłać tym którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy Rodzinom mieszkającym przy ul. Pawłowskiego i Szewery. Pierwsze sprzątanie w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.

Czytaj więcej...

Najnowsza fotogaleria

Odzwiedzający

Odwiedza nas 441 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Zmień wygląd strony

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.