Parafia Miłosierdzia Bożego w Tarnobrzegu

1. Dzisiaj Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, zakończenie Okresu Wielkanocnego. Dziś w naszym kościele na Mszy św. o godz. 11:30, 1. rocznica I Komunii św. Dzieci, które przeżywają rocznicę Komunii św. będą obchodzić Biały Tydzień. Zapraszamy codziennie z rodzicami na godz. 17:30 na nabożeństwo majowe i Mszę św. Dziś o godz. 15:00 Godziną Miłosierdzia a o godz. 17:30 nabożeństwo majowe. Zapraszamy serdecznie do wspólnej modlitwy.

2. W środę o podjęcie adoracji prosimy siostry z Róży Matki Bożej Fatimskiej.

3. Bóg zapłać tym, którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy Rodzicom młodzieży bierzmowanej. Pierwsze sprzątanie w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.

4. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w poniedziałek – Święto NMP, Matki Kościoła, parafialny dzień modlitw o powołania, w środę – św. Rity z Cascii, w czwartek – Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana, w piątek – NMP Wspomożycielki Wiernych.

Czytaj więcej...

1. Dzisiaj w naszym kościele podczas Mszy Św. o godz. 11:30 uroczystość I Komunii Świętej. Dzieci, które dziś przeżywają I Komunii Św. będą przez cały tydzień przeżywać Biały Tydzień. Zapraszamy codziennie wraz ze swymi rodzicami do uczestnictwa w nabożeństwie majowym i Mszy św.

2. W środę o podjęcie adoracji prosimy siostry z róży MB Anielskiej.

3. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w poniedziałek – wspomnienie Matki Bożej Fatimskiej, po Mszy św. nabożeństwo fatimskie z procesją, we wtorek – święto św. Macieja, Ap., w czwartek – święto św. Andrzeja Boboli, Patrona Polski, w piątek – święto patronalne Szkoły Podstawowej Nr 9 im. JP II, na naszym Osiedlu, 26. rocznica nadania imienia Jana Pawła II. Msza św. o godz. 10:00, bardzo serdecznie zapraszamy na uroczystość naszej szkoły, w sobotę – 104. rocznica urodzin papieża Jana Pawła II.

4. W przyszłą niedzielę – pierwsza rocznica I Komunii św. na Mszy św. o godz. 11:30.

Czytaj więcej...

1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca, po każdej Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu. Ofiary złożone na tacę są przeznaczone na potrzeby parafii. Za wszystkie ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać. O godz.15:00 Godzina Miłosierdzia, o godz. 17:00 spotkanie Róż Różańcowych i Kółek Koronkowych, a o godz. 17:30 nabożeństwo majowe.

2. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 11:30 uroczystość I Komunii św.

3. W środę o podjęcie adoracji prosimy braci z róży św. Józefa.

4. W tym tygodniu w liturgii Kościoła przeżywamy: w poniedziałek – święto św. Apostołów Filipa i Jakuba, w środę – uroczystość św. Stanisława bpa i męczennika, głównego Patrona Polski i Diecezji. Imieniny naszego ks. Prałata Stanisława, w piątek – początek nowenny przed Urocz. Zesłania Ducha Świętego.

5. Nabożeństwa majowe są odprawiane codziennie o godz. 17:30. Również przez cały miesiąc maj przed figurą Matki Bożej na skrzyżowaniu ulic Sikorskiego i Słomki o godz. 19:30 jest śpiewana majówka. Serdecznie zapraszamy.

Czytaj więcej...

1. Dziś o godz.15:00 Godzina Miłosierdzia, o godz. 17:30 nieszpory, a o godz. 21:00 Apel Jasnogórski.

2. W środę o podjęcie adoracji prosimy siostry z róży Matki Bożej Ostrobramskiej.

3. W tym tygodniu w liturgii Kościoła przeżywamy: w poniedziałek – święto św. Katarzyny ze Sieny, dziewicy i doktora Kościoła, Patronki Europy, w środę 1 maja – św. Józefa, rzemieślnika, w Wyższym Seminarium Duchownym Dzień Otwartej Furty oraz 25. pielgrzymka Krucjaty Wyzwolenia Człowieka do sanktuarium św. Józefa w Nisku, rozpoczęcie o godz. 9:30, w czwartek – św. Atanazego, bpa i doktora Kościoła, I czwartek miesiąca, od godz. 17:00 adoracja Najświętszego Sakramentu, w piątek – uroczystość NMP Królowej Polski, Msze św. jak w każdą niedzielę, 233. rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja, to także I piątek miesiąca spowiedź przed każdą Mszą św., o godz.17:30 nabożeństwo majowe. Po Mszy św. nocna adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 24:00 o godz. 20:30 wspólny Różaniec, Apel Jasnogórski i Koronka do Bożego Miłosierdzia, później indywidualna adoracja a o godz. 24:00 zakończenie nocnej adoracji. Serdecznie zapraszamy na modlitewne czuwanie w sobotę – św. Floriana, męczennika, patrona strażaków, o godz. 18:00 będziemy się modlić za naszych Panów Strażaków, I sobota miesiąca, od godz. 9:00 odwiedziny chorych, o godz. 17:00 nabożeństwo pierwszosobotnie, a o godz. 17:30 nabożeństwo majowe.

Czytaj więcej...

Odzwiedzający

Odwiedza nas 73 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.