Get Adobe Flash player

1. Dziś rozpoczynamy Tydzień Misyjny, naszą modlitwą i ofiarą wspieramy misjonarzy i misjonarki. Ofiary złożone do puszki są przeznaczone na misje.

2. Dzisiaj o godz. 10:00 spotkanie młodzieży kl. VI Szkoły Podstawowej, a za tydzień spotkanie rodziców i dzieci kl. III przygotowujących się do I Komunii Św.

3. We wtorek po Mszy św. wieczornej nowenna do św. Józefa.

4. W środę o podjęcie adoracji prosimy siostry z Róży MB Nieustającej Pomocy.

5. W przyszłą niedzielę w naszej parafii będziemy gościć wspólnotę „Legion Maryi” wraz z ich duchowym opiekunem ks. Rafałem Cudziło.

6. W tym tygodniu w liturgii kościoła wspominamy: we wtorek – święto Rocznica Poświęcenia Bazyliki Katedralnej w Sandomierzu, w piątek – św. Jana Pawła II, (przeniesione w naszej diecezji z 22.10).

Czytaj więcej...

1. Dzisiaj przypada XIX Dzień Papieski - w ramach Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia” po Mszach św. prowadzona jest zbiórka ofiar na stypendia dla zdolnej młodzieży z ubogich rodzin. Dziś dzień imienin ks. bpa Edwarda Frankowskiego – pamiętajmy w modlitwie o solenizancie.

2. Dzisiaj o godz. 10:00 spotkanie młodzieży kl. VII Szkoły Podstawowej, a za tydzień spotkanie młodzieży kl. VI Szkoły Podstawowej. O godz. 17:30 nabożeństwo różańcowe, po Mszy św. wieczornej, ostatnie w tym roku, nabożeństwo fatimskie z procesją, prosimy o zabranie świec.

3. We wtorek po Mszy św. wieczornej nowenna do św. Józefa.

4. W środę o podjęcie adoracji prosimy siostry z Róży Matki Bożej Licheńskiej.

Czytaj więcej...

1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Po każdej Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu. Ofiary złożone na tacę są przeznaczone na cele parafialne. Za wszystkie ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać”. O godz.10:00 Msza św. w intencji studentów i społeczności akademickiej z okazji Inauguracji Roku Akademickiego Państwowej Uczelni Zawodowej im. prof. Stanisława Tarnowskiego w Tarnobrzegu, po Mszy św. spotkanie młodzieży kl. VIII Szkoły Podstawowej, oraz poświęcenie i wręczenie różańców dzieciom pierwszokomunijnym.

2. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe codziennie o godz.17:30. Dzieci otrzymują pamiątkowe obrazki. Zatroszczmy się o ich udział w nabożeństwie.

3. Z wtorku na środę (tj. z 8/9 października) w kościele w Sobowie odbędzie się Wielka Nowenna Adoracyjna.

4. We wtorek po Mszy św. nowenna do św. Józefa.

5. W środę o podjęcie adoracji prosimy siostry z Róży Matki Bożej Fatimskiej.

Czytaj więcej...

1. Dziś o godz. 15:00 Godzina Miłosierdzia, o godz. 17:30 nieszpory. Dziś odpust w Wielowsi, suma o godz. 10:30.

2. Za tydzień o godz. 10:00 Msza św. w intencji studentów i społeczności akademickiej z okazji Inauguracji Roku Akademickiego Państwowej Uczelni Zawodowej im. prof. Stanisława Tarnowskiego w Tarnobrzegu, po Mszy św. spotkanie młodzieży kl. VIII Szkoły Podst., oraz poświęcenie i wręczenie różańców dzieciom pierwszokomunijnym.

3. We wtorek po Mszy św. wieczornej nowenna do św. Józefa.

4. W środę o podjęcie adoracji prosimy siostry z Róży Matki Bożej Anielskiej.

5. Bóg zapłać tym, którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy Rodzinom mieszkającym przy ul. Kruczej i W Margaretkach. Pierwsze sprzątanie w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.

Czytaj więcej...

Najnowsza fotogaleria

Odzwiedzający

Odwiedza nas 95 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Zmień wygląd strony

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.