Get Adobe Flash player

1. Dziś przeżywamy jednodniowe Rekolekcje adwentowe, które prowadzi ks. Piotr Wątroba proboszcz ze Szczecyna. Dziś po Mszy św. o godz. 10:00 spotkanie młodzieży kl. VI Szkoły Podst., a za tydzień spotkanie rodziców i dzieci kl. III Szkoły Podst., o godz. 15:00 Godzina Miłosierdzia, a o godz. 17:30 nieszpory.

2. Są do nabycia świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom Caritas.

3. W środę o podjęcie adoracji prosimy siostry z Róży MB Ostrobramskiej.

4. Dziękujemy tym, którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy wszystkim rodzinom mieszkającym przy ul. Konf. Dzikowskiej 7 klatka 7 i 8. Pierwsze sprzątanie w środę po Mszy św.

5. Jest do nabycia prasa katolicka i nowy numer gazetki parafialnej „Promień Miłosierdzia”. Zachęcamy serdecznie do nabywania i lektury.

6. Pod chórem stoi kosz „Dobrego serca” do którego można składać produkty żywnościowe dla potrzebujących na nadchodzące święta.

Czytaj więcej...

1. Dziś po Mszy św. o godz. 10:00 poświęcenie medalików dzieciom kl. III i spotkanie młodzieży kl. VII Szkoły Podst., a za tydzień spotkanie młodzieży kl. VIII, o godz. 15:00 Godzina Miłosierdzia, o godz. 17:30 nabożeństwo. Dziś dzień modlitw za Kościół na Wschodzie i zbiórka do puszek jako pomoc materialna.

2. W naszym kościele w adwencie w dni powszednie Msze św. są; o godz. 7:00 Msza św. adwentowa, a o godz. 18:00 roratnia. Dzieci na roraty zapraszamy z lampionami, tradycyjnie po roratach będą otrzymywały pamiątkowe obrazki i losowały figurkę MB.

3. Są do nabycia świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom Caritas. Taka świeca na naszym stole wigilijnym będzie widocznym znakiem więzi z tymi, którzy potrzebują naszej pomocy. Święcę z ubiegłego roku zanosimy na grób naszych bliskich zmarłych, jako znak duchowej łączności rodzinnej w święta Bożego Narodzenia.

4. W środę o podjęcie adoracji prosimy siostry z Róży MB Nieustającej Pomocy.

5. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w poniedziałek – NMP z Loreto, w środę – NMP z Guadalupe, w czwartek – św. Łucji dz. i m. i 37 r. wprowadzenia stanu wojennego, w piątek – św. Jana od Krzyża, kapłana i dK., w przyszłą niedzielę rekolekcje adwentowe wygłosi do nas ks. Piotr Wątroba, proboszcz ze Szczecyna.

Czytaj więcej...

1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. Po każdej Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu. Ofiary złożone na tacę są przeznaczone na cele parafialne. Za wszystkie ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać”. Dziś także I niedziela adwentu. Początek nowego roku liturgicznego. W naszym kościele w dni powszednie Msze św. są o godz. 7:00 Msza św. adwentowa, a o godz. 18:00 roratnia. Dzieci na roraty zapraszamy z lampionami, tradycyjnie po roratach będą otrzymywały pamiątkowe obrazki, prosimy też o przygotowanie podpisanych serduszek, do losowania figury Matki Bożej.

2. Dziś po Mszy św. o godz. 10:00 spotkanie młodzieży kl. III Gimnazjum i VIII Szkoły Podstawowej, a za tydzień spotkanie młodzieży kl. VII Szkoły Podstawowej, o godz. 15:00 Godzina Miłosierdzia, o godz. 17:00 spotkanie Róż Różańcowych, a o godz. 17:30 nabożeństwo różańcowe.

3. Od dziś można nabywać świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom Caritas. Taka świeca na naszym stole wigilijnym będzie widocznym znakiem więzi z tymi, którzy potrzebują naszej pomocy.

4. W środę o podjęcie adoracji prosimy siostry z Róży MB Licheńskiej.

Czytaj więcej...

1. Dziś ostatnia niedziela roku liturgicznego, patronalne święto Akcji Katolickiej, Wspólnoty dla Intronizacji NSPJ i Liturgicznej Służby Ołtarza. Po każdej Mszy św. odnowienie Aktu Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana.

2. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 10:00 spotkanie rodziców dzieci kl. III Szkoły Podst., a za tydzień spotkanie młodzieży kl. III Gimnazjum i kl. VIII Szkoły Podst., o godz. 15:00 Godzina Miłosierdzia, a o godz. 17:30 nabożeństwo różańcowe za zmarłych.

3. Dziś „VII Marsz Mężczyzn” wyruszy o godz. 11:00 z kościoła na Serbinowie do kościoła Chrystusa Króla, gdzie dziś jest odpust.

4. W środę o podjęcie adoracji prosimy siostry z Róży MB Fatimskiej.

5. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w środę – o godz. 21:00 Apel Jasnogórski, w piątek – święto św. Andrzeja Apostoła, w sobotę – I sobota miesiąca. Od godz. 9:00 odwiedziny chorych.

Czytaj więcej...

Najnowsza fotogaleria

Odzwiedzający

Odwiedza nas 239 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Zmień wygląd strony

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.