Get Adobe Flash player

1. Dziś Niedziela Palmowa czyli Męki Pańskiej. Nie będzie spotkania Róż Różańcowych i zmiany tajemnic, kolejny miesiąc będziemy odmawiać tę samą tajemnicę różańca i nowenny koronkowej.

2. Dziś rozpoczynamy Wielki Tydzień. Zachęcamy do wyciszenia, rozmodlenia i świadomego przeżywania tych dni.

3. W środę o podjęcie adoracji prosimy siostry z Róży MB Nieustającej Pomocy.

4. W Wielki Czwartek, W. Piątek i W. Sobotę w Godzinie Miłosierdzia (15:00) będzie modlitwa uniżenia przed Najświętszym Sakramentem. Serdecznie zapraszamy.

5. Wielki Czwartek, dzień Ustanowienia Eucharystii i Kapłaństwa – początek Triduum Paschalnego. Msza Św. Wieczerzy Pańskiej o godz. 18:00. Nie ma Mszy św. o godz. 7:00. Adoracja przy Ciemnicy będzie do godz. 24:00. Od godz. 23:00 do 24:00 Godzina Święta.

Czytaj więcej...

1. Zawsze w V niedzielę Wielkiego Postu rozpoczynaliśmy w naszej parafii rekolekcje wielkopostne, w tym roku z powodu pandemii zachęcamy do obejrzenia rekolekcji diecezjalnych prowadzonych on-line w dniach od 29 marca do 1 kwietnia o godz. 18:00. Rekolekcje będą transmitowane na kanale YouTube Diecezji Sandomierskiej oraz na Facebooku. Zachęcamy do modlitwy w domach o godz. 20:30 (odmawiając cząstkę różańca i koronkę do Bożego Miłosierdzia). Na ten trudny czas pandemii a zarazem czas wielkopostny, zaufajmy Maryi i Jezusowi. Jezu ufam Tobie.

2. We wtorek po Mszy św. wieczornej nowenna do św. Józefa.

3. W środę o podjęcie adoracji prosimy siostry z Róży Matki Bożej Licheńskiej.

4. Zachęcamy do nabywania baranków wielkanocnych Caritas. Jest to forma naszej jałmużny wielkopostnej.

5. Bóg zapłać tym, którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy wszystkim Rodzinom mieszkającym przy ul. Słomki 3 klatka 1 i 2. Pierwsze sprzątanie w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.

Czytaj więcej...

1. Dzisiaj o godz. 15:00 Godzina Miłosierdzia a o godz. 15:20 dodatkowa Msza św.

2. Ze względu na pandemię coronawirusa, zostały odwołane wszystkie spotkania grup dziecięcych i młodzieżowych. Prosimy o przestrzeganie przepisów sanitarno-epidemiologicznych oraz wytycznych Konferencji Episkopatu Polski.

3. We wtorek po Mszy św. wieczornej nowenna do św. Józefa.

4. W środę o podjęcie adoracji prosimy siostry z róży Matki Bożej Fatimskiej.

5. W tym tygodniu nie było sprzątania naszej świątyni. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy wszystkim Rodzinom mieszkającym przy ul. Konf. Dzikowskiej 26 i 28. Pierwsze sprzątanie w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.

6. Zachęcamy do nabywania baranków wielkanocnych Caritas. Jest to forma naszej jałmużny wielkopostnej.

Czytaj więcej...

1. Dzisiaj o godz. 15:00 Godzina Miłosierdzia, a po niej dodatkowa Msza św., o godz. 17:30 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnej.

2. W środę o podjęcie adoracji prosimy siostry z róży Matki Bożej Anielskiej.

3. Bóg zapłać tym, którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy wszystkim Rodzinom mieszkającym przy ul. Konf. Dzikowskiej 24 klatka 3, 4 i 5. Pierwsze sprzątanie w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.

4. Zachęcamy do nabywania baranków wielkanocnych Caritas. Jest to forma naszej jałmużny wielkopostnej.

5. Jest do nabycia prasa katolicka. Zachęcamy serdecznie do nabywania i lektury.

6. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: czwartek – uroczystość św. Józefa, Oblubieńca NMP.

Czytaj więcej...

Najnowsza fotogaleria

Odzwiedzający

Odwiedza nas 96 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Zmień wygląd strony

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.