Jezu ufam Tobie

XII Niedziela Zwykła 24.06.2018 r.

 

1. Dziś jak każdego dnia o godz. 15:00 Godzina Miłosierdzia, a o godz. 17:30 nieszpory i litania do NSPJ.
2. W środę o podjęcie adoracji prosimy siostry z Róży Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
3. Bóg zapłać tym którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy Rodzinom mieszkającym przy ul. Sikorskiego. Pierwsze sprzątanie we wtorek po Mszy św. wieczornej.
4. Jerycho Różańcowe w naszym dekanacie trwa nieprzerwanie od 15 do 26 czerwca, codziennie w innej parafii. W naszym kościele Jerycho będzie przez 24 h 25-26 czerwca – rozpoczniemy Mszą św. wieczorną, następna Msza św. będzie o północy w intencji parafian powołanych do służby Bożej, o godz. 7:00 i o godz. 18:00 Msza św. na zakończenie Jerycha z Aktem zawierzenia rodzin Matce Bożej. Zapraszamy wszystkich mieszkańców naszej parafii do czuwania w nocy i w ciągu dnia, szczegółowy program według poszczególnych ulic jest wywieszony w gablocie.

Czytaj więcej...

XI Niedziela Zwykła 17.06.2018 r.

 

1. Dzisiaj o godz. 15:00 Godzina Miłosierdzia a o godz. 17:30 nieszpory i litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Dziś zbiórka do puszki na rehabilitację Marka Gawrońskiego, męża pani z chóru parafialnego.
2. W środę o podjęcie adoracji prosimy siostry z Róży MB Licheńskiej.
3. Bóg zapłać tym, którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy Rodzinom mieszkającym przy ul. Wiejskiej od 61 do końca. Pierwsze sprzątanie w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.
4. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w czwartek – Św. Alojzego Gonzagi, w piątek zakończenie roku szkolnego Msza św. o godz. 8:00. Zachęcamy do spowiedzi św. i udziału we Mszy św.

5. Jest do nabycia prasa katolicka i nowy numer gazetki parafialnej „Promień Miłosierdzia”. Zachęcamy serdecznie do nabywania i lektury.

Czytaj więcej...

X Niedziela Zwykła 10.06.2017r.

 

1. Dzisiaj o godz. 15:00 Godzina Miłosierdzia a o godz. 17:30 nieszpory i litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
2. W środę o podjęcie adoracji prosimy siostry z Róży MB Fatimskiej.
3. Bóg zapłać tym, którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy Rodzinom mieszkającym przy ul. Wiejskiej 31 - 60. Pierwsze sprzątanie w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.
4. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w poniedziałek – św. Barnaby, Ap. w środę – św. Antoniego z Padwy. Imieniny ks. Prał. Antoniego. Po Mszy św. nabożeństwo fatimskie z procesją, w czwartek – bł. Michała Kozala.
5. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszki na rehabilitację Marka Gawrońskiego, męża pani z chóru parafialnego.

Czytaj więcej...

IX Niedziela Zwykła 3.06.2018r.

 

1. Dzisiaj I niedziela miesiąca. Po każdej Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu, ofiary złożone na tacę są przeznaczone na cele parafialne. Za złożone ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać”. O godz. 15:00 Godzina Miłosierdzia, o godz.17:00 spotkanie Róż Różańcowych, a o 17:30 nabożeństwo różańcowe, procesja Eucharystyczna i zmiana tajemnic różańcowych. Do czwartku będziemy przeżywać Oktawę Bożego Ciała. Zapraszamy serdecznie do udziału.
2. Składamy serdeczne Bóg zapłać wszystkim, którzy wzięli udział w Uroczystość Bożego Ciała. Osobom z wyznaczonych ulic, które włączyły się w przygotowanie ołtarzy, Panu Organiście, Chórowi, panom Strażakom, Panu Kościelnemu, ministrantom, DSM, osobom niosącym emblematy, dziewczynkom sypiącym kwiatki, chłopcom dzwoniącym dzwonkami i Wam wszystkim za wspólną modlitwę i publiczne wyznanie wiary w prawdziwą Obecność Pana Jezusa w Eucharystii.
3. Dziś Dzień Dziękczynienia – zbiórka do puszek na świątynię Opatrzności Bożej.
4. W środę o podjęcie adoracji prosimy siostry z Róży MB Anielskiej.

Czytaj więcej...

Niedziela – Uroczystość Najświętszej Trójcy 27.05.2018r.

 

1. Dzisiaj zapraszamy na V Piknik Święto Rodzin, który odbędzie się na boisku przed kościołem. Początek Pikniku o godz. 15:00 Godziną Miłosierdzia. Szczegóły na plakacie.
2. W środę o podjęcie adoracji prosimy braci z Róży św. Józefa.
3. Bóg zapłać tym, którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy Rodzinom mieszkającym przy ul. Tarnowskiego (domki). Pierwsze sprzątanie w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.
4. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w poniedziałek – o godz. 21:00 Apel Jasnogórski, we wtorek – św. Urszuli Ledóchowskiej, w środę – 9 r. święceń kapłańskich Ks. Piotra Gaja, w czwartek – uroczystość Najśw. Ciała i Krwi Chrystusa, Boże Ciało. Msze św. o godz. 7:00, 9:00 po niej procesja do czterech ołtarzy, po procesji Msza św. ok. 10:45 i 18:00. Zapraszamy wszystkich, dzieci do sypania kwiatków i dzwonienia dzwonkami. Dzieci w strojach komunijnych, strażaków ze sztandarem i do niesienia baldachimu. Zaplanujmy swój udział we Mszy św. i procesji. Przez całą Oktawę Bożego Ciała, po Mszy św. wieczornej nabożeństwo czerwcowe połączone z procesją wokół kościoła, w piątek – św. Justyna. I piątek miesiąca, spowiedź św. od godz. 17:00. Początek nabożeństw czerwcowych, w sobotę – bł. męczenników sandomierskich, Sadoka i Towarzyszy. I sobota miesiąca, od godz. 9:00 odwiedziny chorych. Jubileusz Rodzin Diecezji Sandomierskiej w Ostrowcu Św-skim.

Czytaj więcej...

Najnowsza fotogaleria

Kalendarz

czerwiec 2018
P W Ś C Pt S N
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1

Szukaj na stronie

Odzwiedzający

Odwiedza nas 493 gości oraz 0 użytkowników.

Logowanie

Copyright © 2013 by Crow. All Rights Reserved.