Get Adobe Flash player
W trosce o bezpieczeństwo, zwracamy się z prośbą do wszystkich uczestników uroczystości religijnych o konsekwentne stosowanie się do aktualnych zaleceń sanitarnych. W sposób szczególny prosimy o zasłanianie ust i nosa lub zachowanie dystansu 2 metrów od innych uczestników zgromadzenia. Bóg zapłać.

1. Dziś po Mszy św. o godz. 10:00 spotkanie rodziców i dzieci z kl. III przygotowujących się do I Komunii św. Za tydzień spotkanie młodzieży kl. VIII Szkoły Podst., oraz poświęcenie i wręczenie różańców dzieciom pierwszokomunijnym. Dziś o godz. 15:00 Godzina Miłosierdzia, o godz. 17:30 nieszpory.

2. We wtorek po Mszy św. wieczornej nowenna do św. Józefa.

3. W środę o podjęcie adoracji prosimy siostry z Róży Matki Bożej Ostrobramskiej.

4. Bóg zapłać tym, którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy Rodzinom mieszkającym przy ul. Paderewskiego 61 do końca. Pierwsze sprzątanie w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.

5. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w poniedziałek – św. Wacława, o godz. 21:00 Apel Jasnogórski, we wtorek – święto św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała, odpust w Wielowsi, w środę – św. Hieronima, kapłana i doktora Kościoła, w czwartek – św. Teresy od Dzieciątka Jezus, dziewicy i doktora Kościoła, I czwartek miesiąca, od godz. 17:00 adoracja Najświętszego Sakramentu, a o godz. 17:30 pierwsze nabożeństwo różańcowe, w piątek – św. Aniołów Stróżów i I piątek miesiąca od godz. 17:15 spowiedź św. Po Mszy św. nocna adoracja Najświętszego Sakramentu, o godz. 20:30 wspólny Różaniec, Apel Jasnogórski i Koronka, w sobotę - I sobota miesiąca, od godz. 9:00 odwiedziny chorych.

Czytaj więcej...

1. Dziś po Mszy św. o godz. 10:00 spotkanie młodzieży kl. VI Szkoły Podstawowej a za tydzień spotkanie rodziców i dzieci kl. III Szkoły Podst. przygotowujące się do I Komunii Św., o godz. 15:00 Godzina Miłosierdzia, a o godz. 17:30 nieszpory.

2. Dziś gościmy w naszej parafii Siostry Pallotynki posługujące na misjach w Kamerunie, s. Marię i s. Krystynę. Otoczmy ich naszą modlitwą oraz wesprzyjmy darem serca.

3. We wtorek po Mszy św. wieczornej nowenna do św. Józefa.

4. W środę o podjęcie adoracji prosimy siostry z Róży Matki Bożej Nieustającej pomocy.

5. Bóg zapłać tym którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy Rodzinom mieszkającym przy ul. Paderewskiego 31 - 60. Pierwsze sprzątanie w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.

Czytaj więcej...

1. Dziś po Mszy św. o godz. 10:00 spotkanie młodzieży kl. VII Szkoły Podstawowej, a za tydzień spotkanie młodzieży kl. VI Szkoły Podstawowej. Na Mszy św. o godz. 11:30 Rocznica I Komunii św. Dziś o godz. 15:00 Godzina Miłosierdzia, o godz. 17:30 nieszpory. Po Mszy św. wieczornej nabożeństwo fatimskie.

2. Dziś zbiórka do puszki na Ziemię Świętą.

3. Dziś o godz. 12:30 u oo. Dominikanów uroczysta suma z racji rocznicy koronacji cudownego Obrazu Matki Bożej Dzikowskiej.

4. W środę o podjęcie adoracji prosimy siostry z Róży Matki Bożej Licheńskiej.

5. Bóg zapłać tym którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy Rodzinom mieszkającym przy ul. Paderewskiego 1- 30. Pierwsze sprzątanie w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.

Czytaj więcej...

1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Po każdej Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu. Ofiary złożone na tacę są przeznaczone na cele parafialne. Za złożone ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać”.

2. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 10:00 spotkanie młodzieży kl. VIII Szkoły Podstawowej, a za tydzień spotkanie młodzieży kl. VII Szkoły Podstawowej. Dziś o godz. 15:00 Godzina Miłosierdzia, o godz. 17:00 spotkanie Róż Różańcowych i Kółek Koronkowych, a o godz. 17:30 nabożeństwo różańcowe i zmiana tajemnic różańcowych i koronkowych.

3. W środę o podjęcie adoracji prosimy siostry z Róży Matki Bożej Fatimskiej.

4. Bóg zapłać tym którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy Rodzinom mieszkającym przy ul. Tarnowskiego 28 klatka 5,6 i 7. Pierwsze sprzątanie w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.

5. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: we wtorek – święto Narodzenia NMP. Msze św. o godz. 8:30, 15:20 i 18:00, odpust w par. OO. Dominikanów. Suma o godz. 11:00, w sobotę – Najświętszego Imienia Maryi.

Czytaj więcej...

Najnowsza fotogaleria

Odzwiedzający

Odwiedza nas 153 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Zmień wygląd strony

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.