Get Adobe Flash player

1. Dzisiaj obchodzimy Niedzielę Słowa Bożego – która uwrażliwia nas na celebrację, refleksję oraz krzewienie Słowa Bożego. Dziś również Dzień solidarności z Chorwacją – w okresie Bożego narodzenia trzęsienie ziemi nawiedziło ten kraj. Podczas każdej Mszy św. modlitwą i darem serca otaczamy wszystkich poszkodowanych. Za każdą ofiarę składamy serdeczne Bóg zapłać. Na Mszy św. o godz. 10:00 spotkanie dzieci kl. III Szkoły Podstawowej i ich rodziców, o godz. 15:00 Godzina Miłosierdzia, a o godz. 17:30 nieszpory.

2. We wtorek po Mszy św. wieczornej nowenna do św. Józefa.

3. W środę o podjęcie adoracji prosimy siostry z Róży M. B. Anielskiej.

4. Bóg zapłać tym, którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy wszystkim Rodzinom mieszkającym przy ul. Sadowej, Ziołowej i Jabłoniowej. Pierwsze sprzątanie w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.

Czytaj więcej...

1. Dziś o godz. 15:00 Godzina Miłosierdzia, a o godz. 17:30 nieszpory. Zachęcamy serdecznie do wspólnej modlitwy.

2. We wtorek po Mszy św. wieczornej nowenna do św. Józefa.

3. W środę o podjęcie adoracji prosimy braci z Róży św. Józefa.

4. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywali Dzień solidarności z Chorwacją – w okresie Bożego Narodzenia trzęsienie ziemi nawiedziło ten kraj. Podczas każdej Mszy św. modlitwą i darem serca otoczymy wszystkich poszkodowanych.

5. Bóg zapłać tym, którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy wszystkim Rodzinom mieszkającym przy ul. Czereśniowej. Pierwsze sprzątanie w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.

6. Jest do nabycia prasa katolicka. Zachęcamy serdecznie do nabywania i lektury.

Czytaj więcej...

1. Dzisiaj kończy się w liturgii Okres Bożego Narodzenia. Jednak, zgodnie z polską tradycją, świąteczny wystrój i kolędy będą nam towarzyszyć do 2 lutego.

2. Dziś na Mszy św. o godz. 15:00 Godzina Miłosierdzia, a o godz. 17:30 nieszpory. Zachęcamy serdecznie do wspólnej modlitwy.

3. We wtorek po Mszy św. wieczornej nowenna do św. Józefa.

4. W środę o podjęcie adoracji prosimy siostry z Róży Matki Bożej Ostrobramskiej.

5. Bóg zapłać tym, którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy wszystkim Rodzinom mieszkającym przy ul. Polnej. Pierwsze sprzątanie w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.

6. Jest do nabycia prasa katolicka i nowy numer gazetki parafialnej „Promień Miłosierdzia”. Zachęcamy serdecznie do nabywania i lektury.

Czytaj więcej...

1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Po każdej Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu. Ofiary składane na tacę są przeznaczone na cele parafialne. Za wszystkie ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać. O godz. 15:00 Godzina Miłosierdzia, o godz. 17:00 spotkanie Róż Różańcowych i Kółek Koronkowych, a o godz. 17:30 nabożeństwo różańcowe. Zachęcamy do wspólnej modlitwy.

2. W środę Uroczystość Objawienia Pańskiego. Msze św. jak w każdą niedzielę. Po każdej Mszy św. poświęcenie kadzidła i kredy.

3. W środę o podjęcie adoracji prosimy siostry z Róży Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

4. Bóg zapłać tym, którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy wszystkim Rodzinom mieszkającym przy ul. Freyera i Rejtana. Pierwsze sprzątanie w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.

5. Jest do nabycia prasa katolicka. Zachęcamy serdecznie do nabywania i lektury.

Czytaj więcej...

Odzwiedzający

Odwiedza nas 45 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Zmień wygląd strony

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.