Get Adobe Flash player

1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca – świętych Aniołów Stróżów. Rozpoczęliśmy Misje św. witamy w naszej parafii misjonarzy ks. Pawła Mackiewicza – proboszcza parafii w Rakowie i ks. Zbigniewa Kargula – proboszcza parafii w Grzegorzowicach. Po Mszy św. o godz. 10:00 spotkanie misyjne młodzieży kl. VI, VII i VIII Szkoły Podstawowej, a o godz. 11:30 poświęcenie i wręczenie różańców dzieciom pierwszokomunijnym. O godz. 17:00 spotkanie róż różańcowych i kółek koronkowych, a o godz. 17:30 nabożeństwo różańcowe.

2. Dzisiaj przed kościołem można nabyć książkę o Ks. Prałacie Michale Józefczyku „W rytmie serca”. Serdecznie zachęcamy.

3. Zapraszamy na Misje św. codziennie o godz. 7:00 i 18:00 Msza św. z kazaniem misyjnym, a o godz. 21:00 Apel Jasnogórski. W poniedziałek o godz. 19:00 nauka stanowa dla kobiet, we wtorek nauka dla mężczyzn. W piątek o godz. 19:00 droga krzyżowa ulicami osiedla i poświęcenie krzyża misyjnego, w sobotę spowiedź misyjna. Plan misji znajduje się na stoliku i na stronie internetowej parafii.

4. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe codziennie o godz. 17:30. Dzieci otrzymują pamiątkowe obrazki. Zatroszczmy się o ich udział w nabożeństwie.

Czytaj więcej...

1. Dziś po Mszy św. o godz. 10:00 spotkanie rodziców i dzieci z kl. III przygotowujących się do I Komunii św. Za tydzień spotkanie misyjne młodzieży kl. VIII, VII i VI Szkoły Podst., o godz. 11:30 poświęcenie i wręczenie różańców dzieciom pierwszokomunijnym. Dziś o godz. 15:00 Godzina Miłosierdzia, a o godz. 17:30 nieszpory.

2. W środę o podjęcie adoracji prosimy braci z Róży św. Józefa.

3. Bóg zapłać tym, którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy Rodzinom mieszkającym przy ul. Słomki 3 klatka 1 i 2. Pierwsze sprzątanie w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.

4. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: we wtorek – św. Wincentego a Paulo, z racji 100-lecia powstania parafii Ojców Dominikanów sympozjum zakończone Mszą Świętą o godz. 18.00 pod przewodnictwem Ks. Bpa Krzysztofa Nitkiewicza, w środę – św. Wacława, o godz. 21:00 Apel Jasnogórski, w czwartek – święto św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała, odpust w Wielowsi, w piątek – św. Hieronima, kapłana i doktora Kościoła, w sobotę – św. Teresy od Dzieciątka Jezus, dziewicy i doktora Kościoła, I sobota miesiąca, od godz. 9:00 odwiedziny chorych, o godz. 17:00 nabożeństwo pierwszosobotnie.

Czytaj więcej...

1. Dziś Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu pod hasłem: „Słuchanie uchem serca”. Po Mszy św. o godz. 10:00 spotkanie młodzieży kl. VI Szkoły Podstawowej, za tydzień spotkanie rodziców i dzieci kl. III Szkoły Podstawowej przygotowujące się do I Komunii Św., o godz. 15:00 Godzina Miłosierdzia, a o godz. 17:30 nieszpory.

2. W środę o podjęcie adoracji prosimy siostry z Róży Matki Bożej Ostrobramskiej.

3. Bóg zapłać tym którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy Rodzinom mieszkającym przy ul. Konf. Dzikowskiej 28. Pierwsze sprzątanie w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.

4. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w poniedziałek – św. Januarego, bpa i męczennika, we wtorek – św. Męczenników Andrzeja Kim Taegon, Pawła Chong Hasang i Towarzyszy, w środę – święto św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty, w piątek – św. Ojca Pio z Pietrelciny.

5. Jest do nabycia prasa katolicka i nowy numer gazetki parafialnej oraz plan Misji świętych. Zachęcamy serdecznie do nabywania i lektury, prosimy aby plan Misji przekazać też innym, może sąsiadom czy bliskim i zachęcić do wzięcia udziału w Misjach.

Czytaj więcej...

1. Dziś po Mszy św. o godz.10:00 spotkanie młodzieży kl. VII Szkoły Podstawowej, a za tydzień spotkanie młodzieży kl. VI Szkoły Podstawowej. Dziś o godz. 11:30 uroczysta Msza św. z okazji 50. rocznicy święceń kapłańskich Ks. Prałata Stanisława Wdowiaka, o godz. 15:00 Godzina Miłosierdzia, o godz. 17:30 nieszpory.

2. We wtorek 25. Rocznica Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa w wymiarze naszego miasta. W kościele na Serbinowie Msza św. dziękczynna o godz. 18:00 i przejście pod figurę Pana Jezusa.

3. W środę o podjęcie adoracji prosimy siostry z Róży Matki Bożej Nieustającej Pomocy. W tym dniu w kościele na Serbinowie z racji XII Tygodnia Wychowania o godz. 18:00 Msza św. w intencji wszystkich wychowawców: rodziców, nauczycieli, katechetów. Po Mszy św. wykład pt. „Wychowanie do mądrego korzystania z mediów społecznościowych”. Serdecznie zapraszamy.

4. Bóg zapłać tym którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy Rodzinom mieszkającym przy ul. Konfederacji Dzikowskiej 26. Pierwsze sprzątanie w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.

Czytaj więcej...

Odzwiedzający

Odwiedza nas 95 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Zmień wygląd strony

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.