Get Adobe Flash player

1. Dziś gościmy w naszej parafii siostry Michalitki z Przemyśla, które prowadzą Katolicką Świetlicę Profilaktyczno-Wychowawczą dla ubogich dzieci z rodzin dysfunkcyjnych. Wesprzyjmy siostry darem serca na ich działalność dla dzieci i ich rodzin.

2. Dzisiaj jak każdego dnia o godz. 15:00 Godzina Miłosierdzia, a o godz. 17:30 litania do NSPJ i procesja Eucharystyczna. Do czwartku będziemy przeżywać Oktawę Bożego Ciała. Zapraszamy serdecznie do udziału. Dziś Dzień Ojca. Otoczmy modlitwą naszych ojców. Dziś koncert Antoniny Krzysztoń o godz. 18:00 w kościele w Sobowie z okazji 50-lecia parafii Matki Bożej Częstochowskiej.

3. W środę o podjęcie adoracji prosimy braci z Róży św. Józefa.

4. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w poniedziałek – uroczystość narodzenia św. Jana Chrzciciela, w czwartek – zakończenie Oktawy Bożego Ciała z procesją do czterech ołtarzy, błogosławieństwo dzieci i poświęcenie wianków, ziół i kwiatów, także wspomnienie MB Nieustającej Pomocy, o godz. 10:00 Msza św. odpustowa na Serbinowie, w piątek – Uroczystość NSPJ, o godz. 21:00 Apel Jasnogórski, w sobotę – Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła, imieniny naszego ks. Piotra. Zapraszamy do modlitwy w Jego intencji.

Czytaj więcej...

1. Dzisiaj o godz. 15:00 Godzina Miłosierdzia, a o godz. 17:30 nieszpory i litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa.

2. W środę o podjęcie adoracji prosimy siostry z Róży MB Ostrobramskiej.

3. Bóg zapłać tym, którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu . Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy Rodzinom mieszkającym przy ul. Tarnowskiego 28 klatka 1 i 2. Pierwsze sprzątanie w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.

4. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w poniedziałek – św. Brata Alberta Chmielowskiego oraz 47 r. święceń kapłańskich ks. Prał. Stanisława Wdowiaka. O godz. 11:00 Msza św. z udziałem księży kolegów wraz z ks. biskupem Edwardem Białogłowskim. Serdecznie zapraszamy do udziału w tej uroczystości, w środę – zakończenie roku szkolnego, Msza św. o godz. 8:00. Zachęcamy do spowiedzi św. i udziału we Mszy św. w czwartek – uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa, Boże Ciało. Msze św. o godz. 7:00, 9:00 po niej procesja do czterech ołtarzy, po procesji Msza św. ok. godz. 10:45 i 18:00. Zapraszamy wszystkich, dzieci do sypania kwiatków i dzwonienia dzwonkami. Dzieci w strojach komunijnych, strażaków ze sztandarem i do niesienia baldachimu. Zaplanujmy swój udział we Mszy św. i procesji. Przez całą Oktawę Bożego Ciała, po Mszy św. wieczornej nabożeństwo czerwcowe połączone z procesją wokół kościoła, w piątek – św. Alojzego Gonzagi.

Czytaj więcej...

1. Dzisiaj Niedziela Zesłania Ducha Świętego – Zielone Świątki, koniec Okresu Wielkanocnego. W Sandomierzu na Błoniach uroczysta Msza św. o godz. 11:00 z okazji 20. rocznicy pobytu św. Jana Pawła II w naszej diecezji. W naszej parafii o godz. 15:00 Godzina Miłosierdzia przy figurze Pana Jezusa Miłosiernego i rozpoczęcie Pikniku Rodzinnego „VI Święto Rodziny”. Serdecznie zapraszamy. O godz. 17:30 nieszpory i litania do NSPJ.

2. W środę o podjęcie adoracji prosimy siostry z Róży MB Nieustającej Pomocy.

3. Bóg zapłać tym, którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu . Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy Rodzinom mieszkającym przy ul. Tarnowskiego 26 klatka 3, 4 i 5. Pierwsze sprzątanie w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.

4. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w poniedziałek – święto NMP, Matki Kościoła - II dzień „Zielonych Świąt” we wtorek – św. Barnaby, Ap, w czwartek – święto Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana – dzień modlitw w intencji kapłanów. 10. rocznica nominacji ks. dr Krzysztofa Nitkiewicza na Biskupa Diecezji Sandomierskiej. Po Mszy św. wieczornej nabożeństwo fatimskie z procesją, w piątek – bł. Michała Kozala bpa i m.

Czytaj więcej...

1. Dzisiaj I niedziela miesiąca. Po każdej Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu, ofiary złożone na tacę są przeznaczone na cele parafialne. Za złożone ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać”. Na Mszy św. o godz. 11:30 jubileusz 55. lecie kapłaństwa ks. seniora Zbigniewa Towarka. O godz. 15:00 Godzina Miłosierdzia, o godz.17:00 spotkanie Róż Różańcowych, a o 17:30 nabożeństwo różańcowe i zmiana tajemnic różańcowych.

2. Dzisiaj o godz. 11:00 w Dzikowcu Msza św. z sesją zamykającą etap diecezjalny procesu beatyfikacyjnego Sługi Bożego Ks. Stanisława Sudoła.

3. Dziś Dzień Dziękczynienia – zbiórka do puszek na świątynię Opatrzności Bożej.

4. W środę o podjęcie adoracji prosimy siostry z Róży MB Licheńskiej.

5. W przyszłą niedzielę w Sandomierzu na Błoniach uroczysta Msza św. o godz. 11:00 z okazji 20 rocznicy pobytu św. Jana Pawła II w naszej Diecezji. Przed Mszą św. o godz. 9:00 Marsz dla życia i rodziny. A w naszej parafii o godz. 15:00 Piknik Rodzinny „VI Święto Rodziny”. Serdecznie zapraszamy do udziału.

Czytaj więcej...

Najnowsza fotogaleria

Odzwiedzający

Odwiedza nas 252 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Zmień wygląd strony

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.