Parafia Miłosierdzia Bożego w Tarnobrzegu

1. Dziś o godz. 15:00 Godzina Miłosierdzia, a o godz. 17:30 nieszpory, za tydzień spotkanie młodzieży kl. VIII Szkoły Podstawowej.

2. W środę o podjęcie adoracji prosimy braci z Róży św. Józefa.

3. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: we wtorek – św. Jana Bosko, w czwartek – święto Ofiarowania Pańskiego, Parafialny Dzień Życia Konsekrowanego, otaczamy modlitwą osoby konsekrowane oraz modlimy się o nowe powołania do życia zakonnego. Msze św. o godz. 8:30, 15:20 i 18:00 z poświęceniem gromnic. Ofiary złożone na tacę będą przeznaczone jako pomoc dla Sióstr Klarysek w Sandomierzu, I czwartek miesiąca, od godz. 17:00 adoracja Najświętszego Sakramentu, w piątek – św. Błażeja, na Mszy św. o godz. 18:00 poświęcenie jabłek (prosimy o przyniesienie owoców do poświęcenia), I piątek miesiąca od godz. 17:15 spowiedź św. Po Mszy św. nocna adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 24:00 o godz. 20:30 wspólny Różaniec, Apel Jasnogórski i Koronka do Bożego Miłosierdzia, później indywidualna adoracja i o godz. 24:00 zakończenie nocnej adoracji. Serdecznie zapraszamy na modlitewne czuwanie, w sobotę – I sobota miesiąca, od godz. 9:00 odwiedziny chorych, a o godz. 17:00 nabożeństwo pierwszosobotnie.

Czytaj więcej...

1. Dzisiaj obchodzimy Niedzielę Słowa Bożego – która uwrażliwia nas na celebrację, refleksję oraz krzewienie Słowa Bożego. Na Mszy św. o godz. 10:00 spotkanie dzieci kl. III Szkoły Podstawowej i ich rodziców, o godz. 15:00 Godzina Miłosierdzia, a o godz. 17:30 nieszpory.

2. Dzisiaj obchodzimy Dzień Dziadka – składamy najlepsze życzenia zdrowia, obfitej radości i błogosławieństwa Bożego dla wszystkich Dziadziusiów.

3. We wtorek po Mszy św. wieczornej nowenna do św. Józefa.

4. W środę o podjęcie adoracji prosimy siostry z Róży Matki Bożej Ostrobramskiej.

5. Bóg zapłać tym, którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy wszystkim Rodzinom mieszkającym przy ul. Tarnowskiego 6 klatka 7 i 8. Pierwsze sprzątanie w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.

Czytaj więcej...

1. Dziś o godz. 10:00 spotkanie młodzieży kl.VI Szkoły Podstawowej, za tydzień spotkanie rodziców i dzieci kl. III Szkoły Podstawowej, o godz.15:00 Godzina Miłosierdzia, a o godz. 17:30 nieszpory. Zachęcamy serdecznie do wspólnej modlitwy.

2. We wtorek po Mszy św. wieczornej nowenna do św. Józefa.

3. W środę o podjęcie adoracji prosimy siostry z Róży Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

4. Jest do nabycia prasa katolicka. Zachęcamy serdecznie do nabywania i lektury.

5. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: we wtorek – św. Antoniego, opata, w środę – rozpoczęcie Tygodnia modlitw o jedność chrześcijan, w czwartek – św. Józefa Sebastiana Pelczara, w sobotę – św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy, Dzień Babci, a w niedzielę – Dzień Dziadka. Modlitwą otaczamy wszystkich seniorów. Dziękujemy Babciom i Dziadziusiom za ich życzliwość, serdeczność a także modlitwy zanoszone w intencji dzieci i wnuków.

Czytaj więcej...

1. Dzisiaj kończy się w liturgii Okres Bożego Narodzenia. Jednak, zgodnie z polską tradycją, świąteczny wystrój i kolędy będą nam towarzyszyć do 2 lutego.

2. Dziś na Mszy św. o godz. 10.00 spotkanie młodzieży kl. VII Szkoły Podstawowej a za tydzień spotkanie kl. VI, o godz. 15:00 Godzina Miłosierdzia, a o godz. 17:30 nieszpory. Na Mszy św. o godz. 18:00 tarnobrzeski chór zaśpiewa kolędy, a po Mszy św. koncert kolęd. Serdecznie zapraszamy.

3. W środę o podjęcie adoracji prosimy siostry z Róży Matki Bożej Licheńskiej. W środę na Mszy św. wieczornej kolędy zaśpiewa zespół gitarowo-wokalny, a po Mszy św. koncert kolęd w wykonaniu tarnobrzeskich muzyków.

4. Bóg zapłać tym, którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy wszystkim Rodzinom mieszkającym przy ul. Tarnowskiego 6 klatka 3 i 4. Pierwsze sprzątanie w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.

5. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w piątek – św. Hilarego, bpa i dk.

Czytaj więcej...

Odzwiedzający

Odwiedza nas 270 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Zmień wygląd strony

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.