Get Adobe Flash player

1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 11:30 rocznica I Komunii św. dzieci z kl. IV, o godz. 15:00 Godzina Miłosierdzia, a o godz. 17:30 nieszpory i litania do NSPJ.
2. Decyzją Ks. Biskupów z dn. 20 czerwca br. zostały zniesione dyspensy od uczestnictwa w niedzielnych Mszach św. Bardzo serdecznie zapraszamy do udziału w niedzielnej Eucharystii.
3. W związku z sytuacją epidemiologiczną Prezydent Miasta Tarnobrzega Pan Dariusz Bożek przekazał parafii dozownik wody święconej. Bardzo dziękujemy za ten praktyczny dar. Bóg zapłać.
4. Dziś 5. rocznica śmierci ks. prał. Michała Józefczyka, o godz. 19:00 modlitwa na cmentarzu przy grobie ks. Prałata.
5. W środę o podjęcie adoracji prosimy siostry z Róży Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
6. Bóg zapłać tym którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy Rodzinom mieszkającym przy ul. Konfederacji Dzikowskiej 28. Pierwsze sprzątanie w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.

Czytaj więcej...

1. Dzisiaj w naszym kościele podczas Mszy Św. o godz. 11:30 uroczystość I Komunii Św. Dzieci, które dziś po raz pierwszy przyjmą Pana Jezusa
w Komunii Św. będą przez cały tydzień przeżywać Biały Tydzień. Zapraszamy codziennie wraz ze swymi rodzicami do uczestnictwa we
Mszy św. i nabożeństwie.

2. Dzisiaj o godz. 15:00 Godzina Miłosierdzia, o 17:30 nabożeństwo czerwcowe, a po Mszy św. nabożeństwo fatimskie. Zapraszamy serdecznie do udziału.

3. Dzisiaj rocznica nominacji ks. dr. Krzysztofa Nitkiewicza na Biskupa Diecezji Sandomierskiej. Otaczamy naszego Pasterza modlitwą.

4. W przyszłą niedzielę o godz. 11:30 rocznica I Komunii św.

5. W środę o podjęcie adoracji prosimy siostry z Róży Matki Bożej Licheńskiej.

Czytaj więcej...

1. Dzisiaj I niedziela miesiąca. Po każdej Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu, ofiary złożone na tacę są przeznaczone na cele parafialne. Za złożone ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać”. O godz. 10:00 spotkanie młodzieży kl. VIII Szkoły Podstawowej, o godz.17:00 spotkanie Róż Różańcowych i Kółek Koronkowych, a o 17:15 nabożeństwo różańcowe i koronka do Bożego Miłosierdzia.

2. Dziś zbiórka do puszki na świątynię Opatrzności Bożej.

3. Składamy serdeczne Bóg zapłać wszystkim, którzy wzięli udział w Uroczystość Bożego Ciała. Osobom z wyznaczonych ulic, które włączyły się w przygotowanie ołtarzy, Panu Organiście, panom Strażakom, Panu Kościelnemu, ministrantom, DSM, osobom niosącym emblematy, dziewczynkom sypiącym kwiatki, chłopcom dzwoniącym dzwonkami i Wam wszystkim za wspólną modlitwę i publiczne wyznanie wiary w prawdziwą Obecność Pana Jezusa w Eucharystii. Bóg zapłać.

4. Do czwartku będziemy przeżywać Oktawę Bożego Ciała. Zapraszamy serdecznie do udziału, dziewczynki do sypania kwiatków, chłopców do dzwonienia dzwonkami.

Czytaj więcej...

1. Dzisiaj Uroczystość Najświętszej Trójcy, dobiega końca okres wypełnienia obowiązku przystąpienia do Komunii św. wielkanocnej. O godz. 15.00 Godzina Miłosierdzia, a o godz. 17.30 nabożeństwo majowe.

2. Dziś 12. rocznica święceń kapłańskich ks. Piotra, otaczamy Go naszą modlitwą.

3. Dziś i jutro zapraszamy na majówkę przy figurze Matki Bożej na skrzyżowaniu ul. Sikorskiego z Fabryczną początek o godz. 20.00.

4. We wtorek rozpoczynamy miesiąc czerwiec, który jest poświęcony Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Każdego dnia po Mszy św. wieczornej litania do NSPJ.

5. W środę o podjęcie adoracji prosimy siostry z Róży Matki Bożej Anielskiej.

6. Bóg zapłać tym, którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy Rodzinom mieszkającym przy ul. Konfederacji Dzikowskiej 26. Pierwsze sprzątanie w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.

Czytaj więcej...

Odzwiedzający

Odwiedza nas 78 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Zmień wygląd strony

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.