Get Adobe Flash player

1. Dzisiaj obchodzimy Niedzielę Słowa Bożego – która uwrażliwia nas na celebrację, refleksję oraz krzewienie Słowa Bożego. Na Mszy św. o godz. 10:00 spotkanie dzieci kl. III Szkoły Podstawowej i ich rodziców, o godz. 15:00 Godzina Miłosierdzia, a o godz. 17:30 nieszpory.

2. We wtorek po Mszy św. wieczornej nowenna do św. Józefa.

3. W środę o podjęcie adoracji prosimy siostry z Róży Matki Bożej Ostrobramskiej.

4. Bóg zapłać tym, którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy wszystkim Rodzinom mieszkającym przy ul. Sikorskiego. Pierwsze sprzątanie w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.

5. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w poniedziałek – św. Franciszka Salezego, bpa i doktora Kościoła, we wtorek – święto Nawrócenia św. Pawła, Ap., w środę – św. biskupów Tymoteusza i Tytusa, w piątek – św. Tomasza z Akwinu, kapłana i doktora Kościoła. O godz. 21:00 Apel Jasnogórski. Zachęcamy serdecznie do wspólnej modlitwy.

Czytaj więcej...

1. Dziś o godz. 10:00 spotkanie młodzieży kl.VI Szkoły Podstawowej, za tydzień spotkanie rodziców i dzieci kl. III Szkoły Podstawowej, o godz. 15:00 Godzina Miłosierdzia, a o godz. 17:30 nieszpory. Zachęcamy serdecznie do wspólnej modlitwy.

2. We wtorek po Mszy św. wieczornej nowenna do św. Józefa.

3. W środę o podjęcie adoracji prosimy siostry z Róży Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

4. Bóg zapłać tym, którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy wszystkim Rodzinom mieszkającym przy ul. Tarnowskiego (domki). Pierwsze sprzątanie w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.

5. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w poniedziałek – św. Antoniego, opata, we wtorek – rozpoczęcie Tygodnia modlitw o jedność chrześcijan, w środę – św. Józefa Sebastiana Pelczara, w piątek – św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy, Dzień Babci, a w sobotę – Dzień Dziadka. Modlitwą otaczamy wszystkich seniorów.

Czytaj więcej...

1. Dzisiaj kończy się w liturgii Okres Bożego Narodzenia. Jednak, zgodnie z polską tradycją, świąteczny wystrój i kolędy będą nam towarzyszyć do 2 lutego.

2. Dziś na Mszy św. o godz. 10.00 spotkanie młodzieży kl. VII Szkoły Podstawowej a za tydzień spotkanie kl. VI, o godz. 15:00 Godzina Miłosierdzia, a o godz. 17:30 nieszpory. Zachęcamy serdecznie do wspólnej modlitwy.

3. We wtorek po Mszy św. wieczornej nowenna do św. Józefa.

4. W środę o podjęcie adoracji prosimy siostry z Róży Matki Bożej Licheńskiej.

5. Bóg zapłać tym, którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy wszystkim Rodzinom mieszkającym przy ul. Wiejskiej od 31 do końca. Pierwsze sprzątanie w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.

Czytaj więcej...

1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Po każdej Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu. Ofiary składane na tacę są przeznaczone na cele parafialne. Za wszystkie ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać. O godz. 15:00 Godzina Miłosierdzia i spotkanie opłatkowe Róż Różańcowych, Kółek Koronkowych i wszystkich Wspólnot działających przy naszej parafii, a o godz. 17:30 nabożeństwo różańcowe. Zachęcamy do wspólnej modlitwy.

2. Dziś spotkanie opłatkowe uczestników Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę w parafii św. Barbary. Rozpoczęcie Mszą Świętą o godz. 18:00.

3. W czwartek Uroczystość Objawienia Pańskiego. Msze św. jak w każdą niedzielę. Po każdej Mszy św. poświęcenie kadzidła i kredy.

4. W środę o podjęcie adoracji prosimy siostry z Róży Matki Bożej Fatimskiej.

5. Bóg zapłać tym, którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy wszystkim Rodzinom mieszkającym przy ul. Wiejskiej od 1-30. Pierwsze sprzątanie w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.

Czytaj więcej...

Odzwiedzający

Odwiedza nas 40 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Zmień wygląd strony

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.