Msze św. / Odpusty / Spowiedź / Nabożeństwa ornament

Dni powszednie: 700, 1800

Odpusty

Miłosierdzia Bożego - Pierwsza niedziela po Wielkanocy

Niedziela i dni powszednie: przed i w czasie Mszy Św.

Pozostałe terminy: pierwszy piątek miesiąca od godz. 1730

nf

Nabożeństwo Fatimskie

Od maja do października po Mszy św. o godz. 1800 nabożeństwo fatimskie połączone z procesją ulicami naszego Osiedla z figurą Matki Boskiej Fatimskiej.

nbnp

Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Czcicieli Matki Bożej Nieustającej Pomocy zapraszamy na nowennę w każdą środę po mszy wieczornej o godz. 1800.

am

Apel Maryjny

Zobowiązaniem naszej parafii podjętym z okazji Nawiedzenia Matki Bożej w Obrazie Jasnogórskim (2009 r.), jest comiesięczny Apel Maryjny w każdy 28 dzień miesiąca o godz. 2100.

nspj

Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa

W każdy pierwszy piątek miesiąca w naszym kościele jest odprawiana Msza św. ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 1800. Msze św. zakończone są wystawieniem Najświętszego Sakramentu i Litanią do Najświętszego Serca Pana Jezusa.

nsnmp

Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny

W każdą pierwszą sobotę miesiąca w naszym kościele odprawiana jest Msza św. ku czci Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny o godz. 1800. Nabożeństwo wieczorne połączone jest z wystawieniem Najświętszego Sakramentu.

chkw

Nabożeństwo do Chrystusa Króla Wszechświata

Od 22 listopada 2009 r. (Uroczystości Intronizacji Chrystusa Króla Pana panujących i Króla królujących) w każdy poniedziałek w naszym kościele o godz. 1700 przed wieczorną Mszą św. trwa godzinna dziękczynna adoracja Wspólnoty Intronizacji Chrystusa Króla zakończona błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem.

dk

Droga Krzyżowa

każdy piątek Wielkiego Postu zapraszamy na nabożeństwo pokutne Drogi Krzyżowej o godz. 1730.

gz

Gorzkie Żale

Nabożeństwo z kazaniem pasyjnym w każdą niedzielę Wielkiego Postu o godz. 1730.

ror

Roraty

Msza św. ku czci Matki Bożej w Adwencie jest popularnie zwana "Roratnią". Roraty w naszym kościele są odprawiane codziennie o godz. 18

nm

Nabożeństwo majowe

W miesiącu maju codziennie w naszym kościele śpiewana jest uroczyście Litania Loretańska o godz. 1730.

ncz

Nabożeństwo czerwcowe

W miesiącu czerwcu codziennie w naszym kościele odprawiana jest Litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa – w niedzielę o godz. 1730 a w pozostałe dni tygodnia - po Mszy św. wieczornej o godz. 1800.

roz

Różaniec

Każdego dnia w październiku zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych na modlitwę różańcową ku czci Matki Bożej o godz. 1730. Dzieci za uczestnictwo w modlitwie różańcowej otrzymują pamiątkowe obrazki.

wzm

Wypominki za zmarłych

Naszą modlitwą ogarniamy również zmarłych. W listopadzie w naszym kościele wspominamy zmarłych i polecamy ich każdego dnia w modlitwie różańcowej o godz. 1730. W każdą niedzielę przed mszą św. o godz. 1000 i 1130 odprawiana jest Koronka do Miłosierdzia Bożego za zmarłych polecanych w „Wypominkach”.