45 rocznica 14W sobotę 17 czerwca 2017 r. ks. Stanisław Wdowiak obchodził 45 rocznice święceń kapłańskich. W intencji Jubilata ks. Seniora Stanisława została odprawiona Msza św. koncelebrowana z udziałem wszystkich duszpasterzy posługujących w naszej parafii o godz. 18.00. Homilię wygłosił ks. Antoni Sanecki.

Po Eucharystii Liturgiczna Służba Ołtarza wspólnie z Oazą, Pani Bożena Kapuściak Prezes Parafialnego Oddziału Akcji oraz przedstawiciele mediów parafialnych i grupy przyjaciół złożyli ks. Stanisławowi serdeczne życzenia zdrowia, łask Bożych, opieki Matki Bożej każdego dnia pełnienia posługi kapłańskiej oraz powodzenia w życiu osobistym.
Pozostali duszpasterze dołączyli się do życzeń swoich przedmówców. Na zakończenie uroczystości głos zabrał Jubilat by w krótkich słowach opowiedzieć kilka zdarzeń ze swojej pracy kapłańskiejoraz podziękować wszystkim za życzenia.