Get Adobe Flash player

kościół 2017W ostatnim dniu 2017 roku o godz. 17.30 w naszym kościele zostały odprawione uroczyste niepszory, którym przewodniczył ks. Jan Zając. W ten wieczór radości mogliśmy podziękować za wszelkie dobro, ale też przepraszać i żałować za zło i za to że dobra mogło być więcej.

- Koniec roku to wyjątkowy czas, kiedy ludzie dokonują podsumowań, bilansów, sprawozdań; liczą zyski i osiągnięcia, straty i porażki, podsumowują ważniejsze wydarzenia” – powiedział ks. proboszcz. Stąd ks. proboszcz Jan również podał statystykę najważniejszych wydarzeń, które miały miejsce w naszym kościele w 2017 r.:
- sakrament chrztu otrzymało 42 dzieci,
- do sakramentu I Komunii Świętej przystąpiło 73 dzieci,
- do sakramentu bierzmowania przystąpiło 52 osób,
- do stanu małżeńskiego wstąpiło 17 par,
 - zmarło – 14 osób.
W czasie nabożeństwa na zakończenie roku został także wyśpiewany hymn „Ciebie Boga wysławiamy” jako podziękowanie Bogu za każde dobro otrzymane w minionym rok.
 

Najnowsza fotogaleria

Odzwiedzający

Odwiedza nas 74 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Zmień wygląd strony

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.