Get Adobe Flash player

koncert 14Grupa młodych ludzi, którzy pojawiła się w naszej świątyni na Mszy świętej o godz. 11.30 w dniu 21 stycznia 2018 r. uświetniła nasze modlitewne spotkanie swoim śpiewem, grą na skrzypkach, wiolonczeli i organach. Młodzieżą dyrygował ich kolega i trzeba przyznać, że robił to z pasją i zaangażowaniem.

Po Eucharystii młodzież zaśpiewała i zagrała jeszcze kilka kolęd i pastorałek za co zostali nagrodzeniu gromkimi brawami. Ks. proboszcz Jan podziękował młodzieży za ich chęć podzielenia się z innymi swoim talentem, za poświęcenie swojego czasu na próbę i koncert i życzył im dalszej owocnej współpracy i sukcesów. Na koniec jak przystało na szanującą się grupę muzyczną nie zostawili nas bez utworu zagranego i zaśpiewanego na bis.

Najnowsza fotogaleria

Odzwiedzający

Odwiedza nas 120 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Zmień wygląd strony

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.