Get Adobe Flash player

marszW niedzielę 11 lutego rozpoczęliśmy 51. Tydzień modlitw o trzeźwość narodu. Tym samym rozpoczęły się Tarnobrzeskie Dni Trzeźwości.
W związku z tym w piątek 16 lutego 2018 roku po pierwszej Drodze Krzyżowej w naszym kościele w tegorocznym poście i po Mszy św. o godz. 18.00 z naszego kościoła wyruszyła grupa wiernych z ks. Janem Zającem i ks. Piotrem Gajem ulicami naszego miasta odprawiając Drogę Krzyżową w duchu wynagrodzenia i prosząc o dar trzeźwości dla naszej tarnobrzeskiej społeczności pod figurę Najświętszego Serca Pana Jezusa na Serbinowie.

Oczekując na zgromadzenie się wiernych z innych parafii została odmówiona Koronka do Miłosierdzia Bożego. Ks. dziekan Adam Marek wraz z wiernymi tarnobrzeskich parafii zawierzył wszystkich mieszkańców miasta na wielkopostny czas odnoszenia zwycięstwa nad grzechem i na czas nawrócenia i duchowej odnowy.

Najnowsza fotogaleria

Odzwiedzający

Odwiedza nas 157 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Zmień wygląd strony

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.