Get Adobe Flash player

zakon rekolŚroda 21 marca 2018 r. była ostatnim dniu rekolekcji wielkopostnych wygłaszanych przez ks. dr Tomasza Cubera Dyrektora Wydziału Duszpasterstwa Małżeństw i Rodzin w Diecezji Sandomierskiej. O godz. 18.00 została odprawiona Msza św. koncelebrowana, pod przewodnictwem ks. dr Tomasza Cubera, który wygłosił Słowo Boże podsumowujące kilka dni rekolekcji wielkopostnych.

Po Mszy św. i Nowennie do Matki Bożej Nieustające Pomocy Prezes Akcji Katolickiej Pani Bożena Kapuściak podziękowała ks. rekolekcjoniście za te kilka dni głoszenia Słowa Bożego, za ofiarną posługę kapłańską życząc zarazem wielu łask Bożych i Błogosławionych Świąt Wielkanocnych. Do podziękowań dołączył się ks. proboszcz Jan Zając, który również życzył ks. rekolekcjoniście opieki Matki Bożej i dalszych sukcesów w posłudze kapłańskiej.

Ostatnie słowo należało do ks. rekolekcjonisty, który wyraził swoje zadowolenie z faktu, że właśnie w parafii Miłosierdzia Bożego mógł wygłaszać nauki.

Odzwiedzający

Odwiedza nas 73 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Zmień wygląd strony

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.