Get Adobe Flash player

adoracja 0129 marca 2018 roku od zakończenia liturgii Wielkiego Czwartku do godz. 24.00 trwała w naszym kościele adoracja Najświętszego Sakramentu w Ciemnicy. Od godz. 23.00 do godz. 24.00 adorację poprowadziła Wspólnota dla Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa.

W nocy z czwartku na piątek wspólnie ze Wspólnotą dla Intronizacji NSPJ oddaliśmy się modlitwie rozmyślając o męce Jezusa. Czyniliśmy to na Jego wzór, kiedy to modlił się w Ogrodzie Oliwnym przeżywając trwogę zbliżającej się męki i konania. Całym sercem zbliżyliśmy się do Jezusowego Serca i rozmyślali nad Jego męką i śmiercią lub nad Jego niepojętą miłością objawioną nam w ustanowieniu Najświętszego Sakramentu. Wspominamy tę noc kiedy Jezus przyjął wolę Ojca, obciążył się naszymi grzechami, wziął na siebie nasze boleści i został zabity przez nasze nieprawości.
Na zakończenie wielkoczwartkowej adoracji ks. proboszcz Jan Zając podziękował za czwartkową adorację i poprosił by przyjść również w piątek by adorować Jezusa w Ciemnicy.

Odzwiedzający

Odwiedza nas 125 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Zmień wygląd strony

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.