Get Adobe Flash player

droga krzyz 05W Wielki Piątek o godz. 17.30 w naszym kościele odprawione zostało nabożeństwo pasyjne - Droga Krzyżowa. Ksiądz Piotr Gaj wraz z dwoma Lektorami ukazali w 14 stacjach odkupienie człowieka przez dobrowolną Mękę Chrystusa  dokonaną w Wielki Piątek. Ksiądz Senior Stanisław Wdowiak wygłosił kazanie pasyjne.

Dzisiaj w Wielki Piątek całym sercem podążaliśmy z Jezusem niosącym krzyż na kalwaryjskie wzgórze, gdzie oddał Swe życie za nas. Podczas Drogi Krzyżowej ministranci z krzyżem i świecami przechodzili od stacji do stacji. Bezpośrednio po nabożeństwie Drogi Krzyżowej wspólnie z ks. proboszczem Janem Zającem odmówiona została Nowenna do Miłosierdzia Bożego.

Odzwiedzający

Odwiedza nas 47 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Zmień wygląd strony

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.