Get Adobe Flash player

ador mlodz 07Po uroczystościach Liturgii Męki Pańskiej i przeniesieniu Najświętszego Sakramentu do Bożego Grobu, rozpoczęła się jego adoracja. Na początku adoracji odśpiewane zostały Gorzkie Żale  a po nich około godz. 21.00 rozpoczęła się adoracja Bożego Grobu przez naszą młodzież.

Młodzi ludzie, którzy przyjechali na święta do domu z różnych miast Polski gdzie przebywają na studiach i młodzież, która uczy się w Tarnobrzegu wspólnie z ks. Piotrem Gajem modlitwą i śpiewem czuwali. Pięknym śpiewem, grą na gitarze i z rozważaniami spędzili kilkadziesiąt minut przy Grobie Pańskim w te najświętsze godziny roku. Wspólnie z nimi w adoracji trwało wielu wiernych a Ochotnicza Straż Pożarna z Osiedla Dzików pełniła straż honorową przy Grobie.

Odzwiedzający

Odwiedza nas 138 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Zmień wygląd strony

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.