Get Adobe Flash player

wakacje 17Mszą św. koncelebrowaną o godz. 8.00 w piątek 22 czerwca 2018 r. zaczęło się zakończenie roku szkolnego 2017/2018 w naszej osiedlowej Szkole Podstawowej Nr 9. Na Eucharystię przybyli uczniowie wraz ze swoimi rodzicami i dziadkami oraz Dyrekcja, nauczyciele i pracownicy administracyjni szkoły.

Zarówno ks. Piotr Gaj w swoim kazaniu jak i ks. proboszcz Jan Zając przed udzieleniem błogosławieństwa na zakończenie Mszy św. i na czas wakacyjnego wypoczynku życzyli bezpiecznych i radosnych wakacji. Prosili by w czasie rozpoczynających się wakacji nie zapomnieli, że nie ma wakacji od bycia dzieckiem Bożym. Dla chrześcijanina nie może być też wakacji od modlitwy. By przebywając na wakacjach nie mieli problemów ze znalezieniem kościoła by np.  świętować niedzielę.
Po Mszy św. wszyscy udali się do szkoły na uroczyste zakończenie roku szkolnego.

Najnowsza fotogaleria

Odzwiedzający

Odwiedza nas 222 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Zmień wygląd strony

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.