Get Adobe Flash player

lwowW dniu 23 czerwca 2018 roku o godz. 3.00 rano z naszego kościoła wyruszyła pielgrzymka na Ukrainę do Lwowa.
Po przyjeździe do Przemyślu dosiadł się do nas Pan przewodnik, który towarzyszył nam przez cały pobyt na Ukrainie oprowadzając po zabytkach Lwowa.

Mimo niezbyt sprzyjającej pogody zwiedziliśmy wiele miejsc w tym m.in.: Cmentarz Łyczakowski i Orląt Lwowskich, śródmieście, rynek z Kamienicą Królewską, ratusz, katedrę ormiańską, kościół Dominikanów. Po obiedzie i czasie wolnym na samodzielne zwiedzanie Lwowa o godz. 18.30 czasu miejscowego spotkaliśmy się w katedrze rzymskokatolickiej na Mszy Świętej. Po Eucharystii wyruszyliśmy w drogę powrotną na przejście graniczne w Medyce i stamtąd do domu.

Najnowsza fotogaleria

Odzwiedzający

Odwiedza nas 76 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Zmień wygląd strony

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.