Get Adobe Flash player

imieniny 11W niedzielę 2 lipca 2018 r. po  Mszy św. o godz. 10.00 przedstawiciele Liturgicznej Służby Ołtarza, Dziewczęcej Służby Maryi, Oazy i wspólnot parafialnych złożyli Solenizantowi ks. Piotrowi Gajowi najserdeczniejsze życzenia wszelkich łask Bożych, opieki Matki Bożej, zdrowia i zadowolenia z posługi kapłańskiej w naszej parafii.

Do życzeń dołączyli się ks. proboszcz Jan Zając i ks. Senior Stanisław Wdowiak. Ks. Piotr podziękował wszystkim za życzenia, za życzliwość i serdeczność z jaką spotyka się w codziennej pracy w naszej parafii. Na zakończenie uroczystości wszyscy zaśpiewali Solenizantowi tradycyjne „Życzymy, życzymy…”

Najnowsza fotogaleria

Odzwiedzający

Odwiedza nas 209 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Zmień wygląd strony

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.