Get Adobe Flash player

nab faimskieW deszczową aurę po Mszy św. wieczornej o godz. 18.00 wyruszyła uliczkami naszego osiedla procesja z figurą Matki Bożej Fatimskiej. To nabożeństwo ma charakter wynagradzający Niepokalanemu Sercu Maryi za zniewagi wyrządzone przez ludzi. Tym, którzy będą je z wiarą praktykować, Maryja obiecała zbawienie.

Podczas Eucharystii, a następnie w procesji połączonej z modlitwą różańcową przez ręce Matki Bożej powierzyliśmy Panu Bogu nasze osobiste intencje, polecając także całą naszą Ojczyznę oraz Kościół Powszechny. Pomimo wakacyjnego czasu i niesprzyjającej pogody wielu parafian wzięło udział w tym szczególnym nabożeństwie ku czci Niepokalanej Maryi.

Najnowsza fotogaleria

Odzwiedzający

Odwiedza nas 297 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Zmień wygląd strony

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.