Get Adobe Flash player
W trosce o bezpieczeństwo, zwracamy się z prośbą do wszystkich uczestników uroczystości religijnych o konsekwentne stosowanie się do aktualnych zaleceń sanitarnych. W sposób szczególny prosimy o zasłanianie ust i nosa lub zachowanie dystansu 2 metrów od innych uczestników zgromadzenia. Bóg zapłać.

dozynki 47W środę 15 sierpnia 2018 roku w Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny przeżywaliśmy „Dożynki” parafialne. Msze św. zostały odprawione jak w każdą niedzielę a na każdej Mszy św. - błogosławieństwo ziół, kwiatów i owoców. Natomiast o godz. 11.30 została odprawiona uroczysta koncelebrowana Msza św. dożynkowa, której przewodniczył ks. kan. mgr lic. Dariusz Bęc - pomocniczy wikariusz sądowy w Sądzie Biskupim w Sandomierzu. Na zakończenie Eucharystii ks. Dariusz Bęc poświęcił wieniec, który po Mszy św. procesyjnie został niesiony wokół naszego kościoła.

Najnowsza fotogaleria

Odzwiedzający

Odwiedza nas 228 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Zmień wygląd strony

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.