dozynki 47W środę 15 sierpnia 2018 roku w Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny przeżywaliśmy „Dożynki” parafialne. Msze św. zostały odprawione jak w każdą niedzielę a na każdej Mszy św. - błogosławieństwo ziół, kwiatów i owoców. Natomiast o godz. 11.30 została odprawiona uroczysta koncelebrowana Msza św. dożynkowa, której przewodniczył ks. kan. mgr lic. Dariusz Bęc - pomocniczy wikariusz sądowy w Sądzie Biskupim w Sandomierzu. Na zakończenie Eucharystii ks. Dariusz Bęc poświęcił wieniec, który po Mszy św. procesyjnie został niesiony wokół naszego kościoła.