Get Adobe Flash player
W trosce o bezpieczeństwo, zwracamy się z prośbą do wszystkich uczestników uroczystości religijnych o konsekwentne stosowanie się do aktualnych zaleceń sanitarnych. W sposób szczególny prosimy o zasłanianie ust i nosa lub zachowanie dystansu 2 metrów od innych uczestników zgromadzenia. Bóg zapłać.

figura 18W piątek 31 sierpnia 2018 r. w godzinach przedpołudniowych na naszym placu kościelnym ustawiona została figura Jezusa Miłosiernego. Figura przetransportowana od rzeźbiarza została ustawiona na postumencie, który stoi po lewej stronie palcu kościelnego. Postument został wcześniej odnowiony. Figurę wykonał artysta rzeźbiarz Pan Wojciech Orlik, który jest również twórcą figury Matki Bożej Niepokalanej.

Najnowsza fotogaleria

Odzwiedzający

Odwiedza nas 107 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Zmień wygląd strony

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.