Get Adobe Flash player
W trosce o bezpieczeństwo, zwracamy się z prośbą do wszystkich uczestników uroczystości religijnych o konsekwentne stosowanie się do aktualnych zaleceń sanitarnych. W sposób szczególny prosimy o zasłanianie ust i nosa lub zachowanie dystansu 2 metrów od innych uczestników zgromadzenia. Bóg zapłać.

sulislawiceW najbliższą sobotę 8 września 2018 r. w Sanktuarium Matki Bożej w Sulisławicach, odbędą się uroczystości kończące obchody jubileuszu 200-lecia diecezji sandomierskiej.
O godz. 12.00 zostanie odprawiona Liturgia Eucharystyczna, podczas której zostaną poświęcone sukienki i korony dla cudownego obrazu.
Na zakończenie Mszy św. będzie miało miejsce przekazanie dokumentu roboczego III Synodu Diecezjalnego przedstawicielom dekanatów, ruchów, stowarzyszeń, wspólnot apostolskich oraz zgromadzeń zakonnych męskich i żeńskich.

Najnowsza fotogaleria

Odzwiedzający

Odwiedza nas 113 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Zmień wygląd strony

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.