Parafia Miłosierdzia Bożego w Tarnobrzegu

rozaniec 12W niedzielę 30 września podczas Mszy św. o godz. 11.30 poświęcone zostały różańce dzieci, które już w maju przystąpią do Pierwszej Komunii Świętej. Na koniec Mszy św. rodzice wraz z dziećmi podeszli do ołtarza, gdzie ksiądz proboszcz Jan Zając poświęcił różańce, które po ucałowaniu przez rodziców zostały przekazane dzieciom.

Dzieci odwdzięczyły się rodzicom gorącymi uściskami i słowami podziękowania. Ksiądz Jan prosił rodziców i dzieci by modlitwa różańcowa była zawsze obecna w każdym domu. Aby to piękne wydarzenie - podarowanie dzieciom różańca przez rodziców było początkiem wielkiej zażyłości z Maryją.

Różaniec

Całe Rodziny niech wspólnie Różaniec odmawiają,
nawrócenie i pokój dla świata wspólnie wypraszają.

Bo przez tą modlitwę możesz wyprosić świata ocalenie
i niejednej zagubionej duszy potrzebne nawrócenie.
Dlatego od Twojej modlitwy naprawdę wiele zależy,
a dzięki niej stanie się wiele dobra, musisz mocno wierzyć.

I pamiętaj, że modlitwa dziecka jest najmilsza dla Pana
i zawsze, choć nie musisz wiedzieć kiedy, będzie wysłuchana.
Dlatego odpowiedz na Maryi wołanie
i codziennie z Rodziną odmawiaj Różaniec.

M.Tarnawska

Odzwiedzający

Odwiedza nas 445 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Zmień wygląd strony

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.