Parafia Miłosierdzia Bożego w Tarnobrzegu

pazdziernik 14W miesiącu poświęconym modlitwie różańcowej w poniedziałek 1 października 2018 r. przed Mszą św. wieczorną o godz. 17.30  odprawione zostało pierwsze październikowe nabożeństwo różańcowe. Modlitwę różańcową poprowadziła Wspólnota dla Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa, która jak co tydzień od godz. 17.00 modliła się w kościele. Po nabożeństwie różańcowym dzieci otrzymały kolorowe plansze.

W naszym kościele przez miesiąc październik każdego dnia o godz. 17:30 będą nabożeństwa różańcowe. Rozważania łączymy z tajemnicami z życia Pana Jezusa i Maryi: tajemnice radosne, światła, bolesne i chwalebne. Rodziców prosimy o zatroskanie, aby nie zabrakło na różańcu Waszych dzieci. Najmłodsi Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej, prosimy Was słowami Matki Bożej z Fatimy: „Odmawiajcie różaniec”.

Różańcowy październik

Mały różaniec a tyle treści,
życie Jezusa w nim się mieści.
Mnóstwo paciorków zawiera w sobie,
każdy modlitwę piękną opowie.
Do Panienki Świętej, matki kochanej
wszystkie swoje prośby składamy.
Ona jest mostem do Boga naszego
w Trójcy Przenajświętszej - Jedynego.
Październik modlitwie różańcowej poświęcony,
osnuty nadzieją na cztery świata strony.

Odzwiedzający

Odwiedza nas 341 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Zmień wygląd strony

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.