Get Adobe Flash player

roza 49W niedzielę po Mszy św. o godz. 18.00 obejrzeliśmy piękny spektakl o charakterze patriotycznym - „Róża Polska” w wykonaniu uczniów naszej osiedlowej Szkoły Podstawowej Nr 9 im. Jana Pawła II w Tarnobrzegu. W spektaklu podziwiano talenty taneczne, muzyczne i wokalne uczniów, którzy tańcząc, grając i śpiewając ukazali w wielkim skrócie walkę o niepodległość  Polski. Spektakl przygotowali uczniowie naszej osiedlowej szkoły pod kierownictwem Pani Anety Surowiec i Anny Gary. Ks. Jan Biedroń podziękował uczniom, paniom nauczycielkom i pani Dyrektor Ewie Lipińskiej-Mikrut za piękne, dynamiczne i patriotyczne widowisko.

Najnowsza fotogaleria

Odzwiedzający

Odwiedza nas 229 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Zmień wygląd strony

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.