VII Marsz MezczyznW niedzielę 25 listopada 2018 roku w ostatnią niedzielę Roku Liturgicznego obchodzić będziemy uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata.
W naszym mieście odbędzie się VII Marsz Mężczyzn, w tym roku pod hasłem Tarnobrzeski Marsz Niepodległości. Rozpoczęcie Marszu o godz. 11:00 przed figurą Chrystusa Króla na Serbinowie, następnie po przejściu na Rynek przy pomniku Bartosza Głowackiego zostanie odśpiewany Hymn i dalej Marsz Mężczyzn uda się do parafii Chrystusa Króla.

Tam o godz. 12.00 zostanie odprawiona Msza św. odpustowa, której przewodniczyć będą Księża Sercanie: ks. dyrektor Straży Honorowej NSPJ oraz ks. Wiesław Pietrzak, misjonarz krajowy. Zapraszamy Mężczyzn do wzięcia udziału w VII Marszu Mężczyzn. Na Marsz zabieramy biało-czerwone flagi narodowe. Szczegóły VII Marszu na okolicznościowym plakacie.