Get Adobe Flash player

...Nie umiera ten, kto trwa w sercach i pamięci naszej...

msza

W dniu 8 lutego 2019 r. o godz. 18.00 została odprawiona Msza św. koncelebrowana za duszę śp. ks. Seniora Antoniego Saneckiego o życie wieczne. Ksiądz proboszcz Jan Zając, który przewodniczył Eucharystii ubrany był w nowy ornat, w którym zostanie pochowany śp. ks. Senior Antoni.

Śp. ksiądz Antoni Sanecki zapisał się w pamięci nas parafian jako kapłan modlący się w skupieniu i oczekujący w konfensjonale na potrzebujących sakramentu pokuty. Był w tym względzie wyjątkowo sumienny, chętnie spowiadał, miał stałe grono wiernych, którzy poprzez jego posługę korzystali z możliwości pojednania z Bogiem i drugim człowiekiem. Zapamiętamy Go jako kapłana pogodnego, życzliwego, bardzo otwartego w kontaktach międzyludzkich.
Odszedł kapłan, człowiek, który pozostawił po sobie niezatarty ślad, pusty konfesjonał w prawej nawie, donośny głos głoszonych kazań, uśmiech, który mimo cierpienia nasilającego się wraz z chorobą, a szczególnie w ostatnich miesiącach, zawsze gościł na jego twarzy. Bóg zabrał go do siebie. I choć smutek i żal wypełniły nasze serca, pozostała przede wszystkim wdzięczność za dar jego kapłańskiego powołania.

Program uroczystości pogrzebowych:
Poniedziałek (11 lutego 2019 r.)
Godz. 17.00 – Msza święta żałobna w parafii pw. Miłosierdzia Bożego w Tarnobrzegu,
Godz. 19.00 – Nieszpory żałobne w parafii Tarnowska Wola
Wtorek (12 lutego 2019 r.)
Godz. 13.00 – Msza święta pogrzebowa w par. Tarnowska Wola. Po Mszy świętej złożenie ciała na cmentarzu komunalnym w Tarnobrzegu-Sobowie

Najnowsza fotogaleria

Odzwiedzający

Odwiedza nas 145 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Zmień wygląd strony

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.