Get Adobe Flash player

im ks.Stan 12Na Mszy św. koncelebrowanej o godz. 18.00 w dniu 8 maja 2018 r. , której przewodniczył ks. proboszcz Jan Zając modliliśmy się m.in. w intencji Solenizanta ks. kan. Stanisława Wdowiaka.
Grupa przyjaciół ks. Stanisława, przedstawiciele wspólnot parafialnych i księża złożyli Solenizantowi dnia ks. prałatowi Stanisławowi życzenia wszelkiej pomyślności, zdrowia, opieki Matki Bożej i podziękowali za posługę w naszym kościele.

Wszystko odbywało się w kliim ks.Stan 31macie serdeczności i radości, uśmiechu i szczerości życzeń. Były kwiaty, prezenty i tradycyjne „Życzymy…”. Ksiądz Stanisław podziękował za okazywaną Mu serdeczność i dobro jakie Go spotyka w naszej wspólnocie parafialnej.

Najnowsza fotogaleria

Odzwiedzający

Odwiedza nas 130 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Zmień wygląd strony

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.