Get Adobe Flash player

komunia

"Niezapomnianym spotkaniem z Panem Jezusem jest bez wątpienia Pierwsza Komunia Święta, dzień który wspomina się jako jeden z najpiękniejszych w życiu...”

św. Jan Paweł II, List do dzieci

Niedziela, 13 maja, była dla 23 dzieci, ich rodziców i całych rodzin wielkim świętem. W tym właśnie dniu, dzieci przystąpiły do Pierwszej Komunii Świętej. Od tygodnia w naszym kościele można było zauważyć, że będzie to wyjątkowy dzień dla całej naszej parafii.

O godzinie 11.30 dzieci, które po raz pierwszy w pełni miały uczestniczyć w Eucharystii zgromadziły się przed drzwiami głównymi do kościoła. I tam po nich przyszła Liturgiczna Służba Ołtarza z księdzem proboszczem Janem Zającem by zaprosić ich na tak ważną dla nich uroczystą Mszę św. Przedtem rodzice udzieli dzieciom swojego błogosławieństwa.

Gratulujemy wszystkim dzieciom, które przyjęły po raz pierwszy Pana Jezusa do swojego serca. Niech ich miłość cały czas się pogłębia i daje owoce w ich gorliwości i częstym przyjmowaniu Komunii Świętej.

Życzymy dzieciom by ten szczególny dzień zapamiętały do końca swojego życia jako jeden z tych najpiękniejszych i aby zawsze z taką radością i z takim przejęciem przyjmowały Komunię Świętą na kolejnych Mszach św. jak w niedzielę 13 maja 2019 roku.

Odzwiedzający

Odwiedza nas 301 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Zmień wygląd strony

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.