Get Adobe Flash player
W trosce o bezpieczeństwo, zwracamy się z prośbą do wszystkich uczestników uroczystości religijnych o konsekwentne stosowanie się do aktualnych zaleceń sanitarnych. W sposób szczególny prosimy o zasłanianie ust i nosa lub zachowanie dystansu 2 metrów od innych uczestników zgromadzenia. Bóg zapłać.

21 lecie 53W piątek 17 maja 2019 r. Szkoła Podstawowa Nr 9 z naszego osiedla Dzików świętowała bowiem 21. rocznicę nadania placówce imienia Jana Pawła II. Z tej okazji Dyrekcja, grono pedagogiczne, pracownicy szkoły, zaproszeni goście oraz uczniowie i ich najbliżsi uczestniczyli w uroczystej Mszy św. koncelebrowanej pod przewodnictwem księdza kanonika Jana Zająca oraz ks. Piotra Gaja.

Po Mszy św. obejrzeliśmy barwny, rozśpiewany i roztańczony program artystyczny „Róża Polska” wykonany przez uczniów klasy 8b przygotowany pod kierunkiem pani Anny Gary i pani Anety Surowiec. Po występie zostały wręczone nagrody dla laureatów konkursu „papieskiego”.

Najnowsza fotogaleria

Odzwiedzający

Odwiedza nas 153 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Zmień wygląd strony

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.