Get Adobe Flash player

bialy tydz 30Dzieci, które w niedzielę 12 maja 2019 r. po raz pierwszy przyjęły Pana Jezusa w Komunii Św. przez kilka kolejnych dni przeżywały Biały Tydzień. Dzieci codziennie wraz ze swymi rodzicami uczestniczyły w nabożeństwie majowym i Mszy św. o godz. 17.30.

Wtorkowy dzień Białego Tygodnia był szczególny dla dzieci, ponieważ na zakończenie Mszy św. zostały poświęcone religijne prezenty pierwszokomunijne i obrazki, które po Mszy św. ks. Jan i ks. Piotr przekazali dzieciom. Na zakończenie modlitewnego spotkania dzieciom wraz z księdzem Janem i księdzem Piotrem zrobiono pamiątkowe zdjęcia grupowe i indywidualne.

Najnowsza fotogaleria

Odzwiedzający

Odwiedza nas 111 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Zmień wygląd strony

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.