Get Adobe Flash player
W trosce o bezpieczeństwo, zwracamy się z prośbą do wszystkich uczestników uroczystości religijnych o konsekwentne stosowanie się do aktualnych zaleceń sanitarnych. W sposób szczególny prosimy o zasłanianie ust i nosa lub zachowanie dystansu 2 metrów od innych uczestników zgromadzenia. Bóg zapłać.

rocznica 26To już rok minął od przyjęcia po raz pierwszy Komunii Świętej. Dzisiaj w niedzielę 19 maja 2019 r. o godz. 11.30 w naszej parafii odbyła się Uroczystość Rocznicy Pierwszej Komunii Świętej.
Ta dzisiejsza Eucharystia, w rocznicę Pierwszej Komunii Świętej, była przede wszystkim dziękczynieniem Bogu za pierwsze pełne uczestnictwo we Mszy świętej rok temu i za wszystkie Komunie święte w ciągu tego roku.

Dzieci dziękowały Bogu Ojcu, Synowi Bożemu i Duchowi Świętemu za dary, które otrzymały. Z miłości do nich, rok temu, Pan Jezus po raz pierwszy dał im siebie pod postacią chleba. Dał im siebie, aby złączyli swoje życie z życiem Bożym.
Piękna uroczysta rocznicowa Msza św. została zakończona podziękowaniem dzieci za nauczanie i opiekę księżom, Pani Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 9, nauczycielom i wręczeniem Im bukietów kwiatów.
Przyjęcie komunii świętej to najpiękniejszy wyraz miłości do Boga. Kościół pragnie ugruntować to doświadczenie u dzieci poprzez rocznicę Komunii świętej, a później poprzez Biały Tydzień, na który po Mszy św. zaprosił dzieci ks. Piotr Gaj.

Najnowsza fotogaleria

Odzwiedzający

Odwiedza nas 99 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Zmień wygląd strony

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.