Get Adobe Flash player
W trosce o bezpieczeństwo, zwracamy się z prośbą do wszystkich uczestników uroczystości religijnych o konsekwentne stosowanie się do aktualnych zaleceń sanitarnych. W sposób szczególny prosimy o zasłanianie ust i nosa lub zachowanie dystansu 2 metrów od innych uczestników zgromadzenia. Bóg zapłać.

10 lat 27W czwartek 30 maja 2019 r. na Mszy św. o godz. 18.00 modląc się i dziękując za 10 lat posługi kapłańskiej ks. Piotra zawierzyliśmy Go opiece Matki Bożej. Ksiądz proboszcz Jan Zając w wygłoszonym kazaniu podkreślił wielkie zaangażowanie ks. Jubilata Piotra w głoszenie Słowa Bożego, zwłaszcza wobec młodzieży, dla której zawsze ma czas. Jego dar, umiejętność łączenia, jednoczenia wokół siebie ludzi o różnych przekonaniach.

Uroczystą Msze św. swoim pięknym śpiewem uświetnił nasz chór parafialny. Po Mszy św. ks. proboszcz Jan Zając, ks. Senior Stanisław Wdowiak, Liturgiczna Służba Ołtarza, Oaza i przedstawiciele wspólnot parafialnych złożyli ks. Piotrowi serdeczne życzenia i podziękowania za dotychczasową posługę w naszym kościele. Nie obyło się bez tradycyjnych braw i pieśni z życzeniami.
Dołączamy się do gratulacji i życzymy jeszcze wielu lat posługi wśród wiernych...

Najnowsza fotogaleria

Odzwiedzający

Odwiedza nas 252 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Zmień wygląd strony

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.