Get Adobe Flash player

oktawa 19W czwartek 27 czerwca 2019 r. procesją eucharystyczną zakończona została oktawa ku czci Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. W naszej świątyni podczas oktawy codziennie po Mszy św. o godz. 18.00 odbywały się procesje z Najświętszym Sakramentem wokół kościoła. Czwartkowe modlitewne spotkanie rozpoczęło się Mszą św. o godz. 18.00 na zakończenie której ks. proboszcz Jan Zając poświęcił przyniesione tego dnia do kościoła wianki z ziół i kwiatów. W modlitwie odczytanej przez ks. Jana prosiliśmy, aby Bóg zachował od zniszczenia naszą przyrodę, a zwłaszcza nasze plony, owoce i zioła lecznicze. Po powrocie procesji do kościoła księża pobłogosławili indywidualnie dzieci a ministranci obdarowywali dzieci słodkimi upominkami.

Odzwiedzający

Odwiedza nas 55 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Zmień wygląd strony

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.