Get Adobe Flash player
W trosce o bezpieczeństwo, zwracamy się z prośbą do wszystkich uczestników uroczystości religijnych o konsekwentne stosowanie się do aktualnych zaleceń sanitarnych. W sposób szczególny prosimy o zasłanianie ust i nosa lub zachowanie dystansu 2 metrów od innych uczestników zgromadzenia. Bóg zapłać.

imieniny 14W dniu 29 czerwca 2019 r. w uroczystość dwóch największych Apostołów - Piotra i Pawła została odprawiona Msza św. dziękczynna w intencji Solenizanta ks. Piotra Gaja. W imieniu księdza Jana i swoim własnym życzenia Solenizantowi złożył ks. Stanisław Wdowiak. Liturgiczna Służba Ołtarza, Dziewczęca Służba Maryi i przedstawiciele wspólnot parafialnych również życzyli ks. Piotrowi sukcesów w pracy z młodzieżą, wielu łask Bożych, opieki Matki Bożej i zdrowia. A wierni zgromadzeni w kościele dołączyli się do życzeń. Ksiądz Piotr Gaj, który po raz pierwszy obchodził swoje imieniny będąc wikariuszem w naszej parafii bardzo serdecznie podziękował wszystkim za życzenia.

Najnowsza fotogaleria

Odzwiedzający

Odwiedza nas 212 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Zmień wygląd strony

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.