Get Adobe Flash player

pojazdy 18W dniu wspomnienia św. Krzysztofa, Patrona podróżujących, na Mszy św. o godz. 18:00 modliliśmy się w intencji kierowców, by owocnie służyli innym i unikali wypadków.
- Warto pamiętać o św. Krzysztofie podczas wakacyjnych wypraw, prosić go o opiekę, aby szczęśliwie i cało powrócić do domu. Niech ta modlitwa nie ogranicza się do jednego dnia w roku. Niech nam nigdy nie zabraknie rozsądku i wyobraźni na drodze - mówił w swoim kazaniu ks. proboszcz Jan Zając.
W tym dniu otoczyliśmy modlitwą naszego Pasterza, ks. bpa Krzysztofa Nitkiewicza z okazji Jego dnia imienin. Po Mszy św. ks. Jan Zając poświęcił samochody, rowery, motory i nawet samochodziki dziecięce, których nie brakowało na parkingu przed i za kościołem.

Najnowsza fotogaleria

Odzwiedzający

Odwiedza nas 154 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Zmień wygląd strony

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.