Get Adobe Flash player

sierpien 14Po Mszy św. o godz. 18.00 we wtorek 13 sierpnia odmawiając różaniec w procesji po ulicach osiedla Dzików i wokół kościoła, daliśmy świadectwo naszej wiary i miłości; ufności, że Chrystus spełni to, o co Go prosimy; dziecięcego zaufania do Maryi i postawy dojrzałych chrześcijan, którzy starają się czynem jak najlepiej pokazywać owoce swojej wiary.

Nabożeństwo fatimskie nawiązujące do objawień Matki Bożej w Fatimie, które objęło wspólne odmawianie jednej części Różańca było naszą odpowiedzią na dwa wezwania Maryi: do modlitwy różańcowej, która staje się drogą prowadzącą do Boga i do czynienia pokuty za grzeszników. Poprzez stanie przy Sercu Maryi nabożeństwo fatimskie uczy codziennego trwania w zjednoczeniu z Chrystusem. Maryja ogarnia wszystkich swoim Sercem i uczy żyć tym, czego pragnie od nas Bóg.

Nabożeństwa Fatimskie odprawiamy 13-ego dnia miesiąca od maja do października włącznie.

Odzwiedzający

Odwiedza nas 145 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Zmień wygląd strony

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.