Get Adobe Flash player
W trosce o bezpieczeństwo, zwracamy się z prośbą do wszystkich uczestników uroczystości religijnych o konsekwentne stosowanie się do aktualnych zaleceń sanitarnych. W sposób szczególny prosimy o zasłanianie ust i nosa lub zachowanie dystansu 2 metrów od innych uczestników zgromadzenia. Bóg zapłać.

luck 18W niedzielę 18 sierpnia 2019 r. gościliśmy w naszej parafii artystów z Ukrainy - solistę, tenora, Leonida Gnaciuk - artystę Filharmonii i Teatru Dramatycznego w Łucku, absolwenta Akademii Muzycznej im. Piotra Czajkowskiego w Kijowie. Pan Leonid nie tylko pięknie i profesjonalnie śpiewał ale również grał na oboju i saksofonie. W czasie występów akompaniował Mu pianista Waldemar Stepuk. Obaj panowie pracują w Teatrze Dramatycznym w Łucku.
Po Mszy św. można było wesprzeć muzyków darem serca.

Najnowsza fotogaleria

Odzwiedzający

Odwiedza nas 189 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Zmień wygląd strony

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.