Get Adobe Flash player

uczelniaW niedzielę 6 października 2019 r. o godz. 10:00 w naszym kościele zostania odprawiona Msza św. w intencji studentów i społeczności akademickiej z okazji Inauguracji Roku Akademickiego 2019/2020 Państwowej Uczelni Zawodowej im. prof. Stanisława Tarnowskiego w Tarnobrzegu.

Z dniem 1 września 2019 r. zmieniła się nazwa uczelni z Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. prof. Stanisława Tarnowskiego w Tarnobrzegu na Państwową Uczelnię Zawodową im. prof. Stanisława Tarnowskiego w Tarnobrzegu - zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 12 sierpnia 2019 r. w sprawie zmiany nazw niektórych publicznych uczelni zawodowych.

Najnowsza fotogaleria

Odzwiedzający

Odwiedza nas 144 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Zmień wygląd strony

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.